Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki egyedül neveli a picit, ja és segitsége se nagyon van, és autó se. Hogy oldjátok meg a bevásárlás stb. nagyobb dolgokat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm egyedül van a kisfiával. Nincs autója, de boldogul. Igaz, kisvárosban lakunk, így semmi sincs nagyon messze. Babakocsival megy vásárolni hétköznap, hétvégén meg néha elviszi egy-egy barátnő őket. A kisfia már 3 éves, de mindent meg tud oldani. Ha elintéznivalója van, viszi magával a gyerkőcöt is... Mondjuk, szerintem sok olyan anyuka is pont így csinálja, akinek van férje, társa...
2011. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk sincs autónk és jön a második baba. Gyűlölöm! apósom hurcibál mindenhova. Az egész életem kérlelgetésből áll meg hálálkodásból. Bocs,elragadtak az indulatok. Nem vok. egyedül,itt a férjem,akit ha megkérek fele dolgot nem veszi meg,mert hogy minek az. Úgyhogy olyan 2-3 naponta vásárolok,karton pelenkát is veszek meg ami kell és cipelem a bkv-n. Remélem idén ennek vége szakad,mert én így sehova nem megyek karácsonyozni! El se férnénk egy autóban ha más a sofőr!!! Áhhh
2011. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz nem vagyok egyedül álló, de én "ilyenkor" ide sorolom magam. Férjem elmegy itthonról dolgozni hajnal 4-kor, majd haza esik este 5-6 között:( A hétvége sem jobb, mert hétfőtől szombatig dolgozik.

Mindent egyedül oldok meg, már lassan 16 hónapja. Bevásárlás, hivatalos ügyek intézése stb;stb. Babakocsi, BKV. (ennyi a segítségem)

2011. jún. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is mindehová egyedül megyek babakocsival 2 kicsivel (3 hós és 22 hós), autó nincs. Hát nem egyszerű , szakad rólam a víz , mire hazaérünk 2 nagy szatyorral .

Milyen nagyobb dolgokra gondolsz?

Ha tényleg nagy dolgot veszek ,pl.ágy akkor hazaszállíttatom , de ilyen nem gyakran szokott előfordulni. Volt , hogy naponta 3-szor voltam a boltba , mert nem tudtam hazahozni a dolgokat egyszerre pl. 100 db-os pelenka+4kg-os mosopor+kenyér , tej+többi. Ja és elég messze van a legközelebbi bolt.

2011. jún. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nekem van férjem, de mintha nem lenne. minden nap ált, megyünk boltba, babakocsi aljába, hátizsákba pakolok, ha több mindent veszünk. szerencsére nagy pakolója van a babakocsinak. hivatalos helyre viszem magammal mióta megszületett. férjem egész nap dolgozik, rokon, barát aki segíthetne nincs, kisvárosban lakunk amúgy, nemrég költöztünk ide. ja autó van, de nekem nincs jogsim.
2011. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!