Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan, mivel tüntetitek el a...

Hogyan, mivel tüntetitek el a port az apróbb tárgyakról a szobában?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Én babapopsi törlőkendővel :-)
2011. ápr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igyekszem nem kitenni apróbb tárgyakat, pont emiatt. Szétvetne az ideg, mire mindet letakarítom.


Egyébként van olyan törlőkendőm, ami magába vonzza a port, és azzal csinálnám. :)

2011. ápr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem gyűjtöm a porfogó kis vacak mütyűröket, pláne nem teszem ki a polcra.

az a pár dolog, ami kinn van, azt vízzel is le lehet mosni, szóval nem okoz gondot.

2011. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is elzárom őket, egy idő után pedig selejtezek.
2011. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha moshatok, konnyebb, gyorsabb lemosni oket.
2011. ápr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És a bútorok, számítógép, TV, hifi?
2011. ápr. 25. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem "apro targyak", konnyebb. En nedves ronggyal torolgetek.
2011. ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Porszívóval. Van hozzá tartozékként egy kis kefe és olyankor az kerül a szívócső végére. (szerintem ilyen tartozék minden porszívóhoz van és tényleg nagyon jó így portalanítani vele)
2011. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A bútorokat nedves ronggyal. De nincs sok, két íróasztal, az étkezőt úgyis mindig letörlöm étkezés után, a könyvespolcon meg ki vannak húzva a könyvek az elejéig, így előtte nincs portalanítandó rész. Mögötte meg elég évente megcsinálni.

A virágokat szoktam még, a kisebbeket a kádban lezuhanyozom, a nagyobbakat a ronggyal letörlöm.

Apró kicsi dolgok egyáltalán nincsenek, a lakásunk a minimalista stílus felé hajlik - egyébként leginkább a takarítás miatt :D

Ja, tévé, hifi nincs, csak számítógépek, azt mindenki takarítja magának, amikor koszosnak látja. De ha lesz is egyszer tévénk, biztos, hogy olyan bútort veszünk majd, amiben van egy zárható rész neki, pont azért, hogy ne porosodjon annyira :)

2011. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szilviára ablaktisztítót fújok, és azzal törlöm át.

Egyszerűbb mint vizes ronggyal, legalább is nekem.

De amik magába szívják a port, olyan rongyok is jók.

2011. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!