Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszivot milyet vegyek?...

Porszivot milyet vegyek? Min.2000 w-osra gonolok hogy eros legyen. Porzsakos vagy nelkuli a jobb? Babaszobaban hasznalnam es a mostani nyomja magabol a port ki. Zsakos.

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Nem a csak a motor teljesítményét kell nézni hanem a szívó teljesítményt is, a kettő nem áll egyenes arányosságban!!

A papír porzsákos nálam eleve kizárt, rossz hatásfok melegszik a motor, drága a zsák, a tartályosban lévő szűrő sem olcsó de ezt ugye nem reklámozzák, elég gyakran kell cserélni. Szerintem még mindig a textil porzsákos a leg megfelelőbb persze a szivacsokkal együtt ezt is ki kell mosni, semmi baja nem lesz.

Sok márka van a piacon de mint villszer javaslom az ETA márkát(ETA.hu) nagyon jó és megbízható készülékek és a mai világban nem sok ilyen van.

Remélem tudtam segíteni.

2011. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az otletet, megnezem.
2011. márc. 20. 13:41
 3/8 A kérdező kommentje:
Es mi a helyzet a vizszuros porszivokkal?
2011. márc. 20. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem porzsák nélküli Samsung van. nagyon örültem neki anno mikor sikerült megvenni, mert a zsákostól már idegbajt kaptam, olyan nehéz volt rendesen kiüríteni. ezt meg csak kiöntöm mint a kannából a teát. :D


a filter szivacsból van, bedobom a mosásba hetente, jó illatú és tiszta lesz.


ez csak 1600 w-os, de nagyon jól szív, pláne ha tiszta a tartály és a filter is.

ajánlom.

2011. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi is így kerestünk anno és találtunk az Auchanban EIO Cyclopower német porszívót, ami nem zsákos, hanem pollenszűrős, filteres,1600w-os. Azért választottuk ezt, mert ez volt az egyetlen, aminek még erős fémből van a nyele és nem akar széthullani,mint a többi porszívó. Automata kábelbehúzója van, a filtert el lehet mosni, nagyon könnyen kivehető, nem kell bele porzsák sem.

22 000 ft volt 4 éve.

2011. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A vízszűrős a legegészségesebb!Főleg egy baba számára!Fektess bele megéri.Abból nem jön por.
2011. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Érdekes dolgokat írnak itt egyesek.


1.: Utálja a papírzsákosat, mert nehéz üríteni. Könyörgöm, azt nem ürítik, hanem cserélik!

2.: Textilzsákot mossák, és illatos, meg tiszta lesz. ez igaz, csak a mosástól oda a jó szűrőképesség!

3.: Vizes porszívó. Jó-jó, valóban jól tisztít. Viszont minden porszívózás után alaposan ki kell takarítani, mert berohad, beposhad. Ráadásul viszonylag hamar tönkremennek ezek a gépek.

Ha meg igazán jót akarsz venni, annak horror ára van.


Két fajtát ajánlok:

1.: HEPA szűrős porszívó, bár azt sem egyszerű takarítani.

2.: Porzsákos porszívó, szintetikus porzsákkal(nem textil!) vagy ha az drága neked, akkor papír zsákkal. Szerintem a 2500Ft 10db zsákért, ami akár 1 évig is elég, megéri.

2011. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekünk ARLETT 2000 van porzsákos, de ez egyáltalán nem probléma. Jól szigetelt, nem fújja ki a port. A 3x4-es szőnyeget a végénél beszívja, ha nem figyel az ember. Nézz körül külföldi áruházakban is. Mi Angliában vettük. Márta
2017. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!