Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vásárolt-e valaki Spin & Go...

Vásárolt-e valaki Spin & Go felmosóvödröt? Ha igen, mi a tapasztalata vele? Én vásároltam és 4 hónap alatt olyan hibája került elő, ami használhatatlanná tette.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 30. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Alapból nem adok egy felmosóért 10ezret!
2011. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a tv-shoppos? nekünk volt, a pedál néhány használat után eltört, ami még nem is lett volna baj, mert cserélték. de!!! Ezzel gyönyörűen lehet felmosni, annak akinél nincs kosz. viszont ha van olyan amit kicsit dörzsölni, sikálni kell, arra ez alkalmatlan. Úgyhogy beszereztem egy viledás felmosót, egy álom.
2011. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez történt a mienkkel is, az WS TV shop-os. Amilyen célra vettem, arra nagyon jól bevált, egészen a mostani törésig.De felháborító, hogy egy - igaz, hogy jól kitalált, de gyalázatosan kivitelezett - drága holmi négy hónap alatt használhatatlanná váljon. Ha valakinek ilyen vásárlás jutna eszébe , viharsebesen felejtse el!!!!!! Hétfőn viszem vissza.
2011. máj. 1. 09:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, adni fognak hozzá új pedált. Nekünk miután felszereltük az újat nem tekert többé, hanem reccsent egyet. Vicc!!!!
2011. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez tényleg vicc! Elég csirkefogó tempónak tartom ezt a magatartást! Eladnak egy jónak látszó holmit drágán, utána egy még ócskább megoldást adnak.....Eleve, hogy ilyen pocsék kivitelezést adnak el!Mindenesetre ahol csak tudom, hirdetem ezen áru vacak mivoltát.....Nehogy valaki vegyen .... Mindenesetre holnap visszük vissza és nem a szép szavaimat fogom elővenni!!!!!
2011. máj. 1. 16:06
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves "előző" és mi lett a végső eredmény? Pénz vissza, új "veder" ?
2011. máj. 1. 16:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocs: pénz visszakapás vagy új veder?
2011. máj. 1. 16:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Lehet visszaadták volna a pénzt, de már lesz*rom, vettem egy viledásat akciós áron a metróban, ezt meg lomtalanításkor kirakom. :)
2011. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kinai sz.r. [link]

10ezer?!

Itt csak $18, a TVshop-on keresztul, ami epp 3600 forint. 40 perci fizetes.

2011. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk pont a garanciaidő után ment tönkre a "wées telefos"-tól rendelt eredeti, pedálos felmosóvödör. Felhívva őket annyit tudtak felajánlani, hogy 5.000.-ért küldenek új vödröt. Azóta már több helyen láttam 5.500.-ért komplett szettet, szóval egy csaló rabló-bagázs!


Szétszedtem, hátha valahogy javítható, de ócska műanyag fogaskerekek vannak benne, amik nagyon rövid idő alatt eldeformálódnak. Először csak szorulni kezd kicsit (kb. 8-10 hónap használat után), majd kis idő után teljesen használhatatlanná válik, mert meg sem forgatja rendesen a kosarat. Szóval pont az alapfunkció megy teljesen gallyra és bánhatja az ember, hogy 8-10 ezret kiadott ezért a hulladékért...

2015. aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!