Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen hatásos és gyors...

Milyen hatásos és gyors hangyairtó módszert ismertek?

Figyelt kérdés
Pár napja megjelentek a lakásunkban a hangyák,pedig sosem voltak eddig,segítsetek,mert megőrülök a kis dögöktől...:( Sajnos nem tudom,hogy hol a fészkük,egyszerűen csak ott vannak a konyhában,a fürdőszobában...mit keresnek a fürdőszobában a mosógépen???
2011. máj. 8. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanígy volt. Voltak a konyhában a pulton, fürdőben a mosógépen és a szennyestartóban is.

Nem a boltban nagyon ajánlották a sárga flkonban kapható domotoxot ami 300ft kb és odaszórtam ahol a hangyákat láttam és képzeld eltüntek.

A pulthoz is szórtam a csempe és a pult találkozásához, a mosógép meg a szennyest. mögé is végig.

Én csak ajánlani tudom. Ezt próbáld meg!

2011. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A "nem " helyett nekem-et akartam írni
2011. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Menj be gyógyszertárba,kérj kb 1~2 evőkanálnyi > BÓRAX < port(fillérek),keverd felesbe porcukorral.

Szórt körbe vékonyan a fal tövét végig.

Behordják a fészkükbe,és végez velük.

2011. máj. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy néznek ki? Apró, vörös színűek? Mert azok a fáraóhangyák, lakáslakók. Azokat csak speciális szerrel tudod irtani, kifejezetten a rájuk valóval. Én a kertészeti boltban vettem, bár elég rég volt. Behordják a szert a királynőnek, csak ha az elpusztul, tűnnek el.
2011. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt is vannak tippek

2011. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a Piretrin extra vált be. Beszórtam minden rést, bútorok mellett, mögött, ahol lehetett, ott alatta is, falrepedéseket, padló réseit, majd elmentünk itthonról pár órára. Amikor hazaértem, millió döglött hangyát porszívóztam össze.

a Piretrin extra melegvérűre ártalmatlan, de halak akváriumába ne kerüljön be!

2011. máj. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem az a bajom hogy vmi extra erős és olcsó hagyairtót esetleg házilag öszeállithatót mondanátok olcsón

kb1 hete ellepnek ezek a kissé nagy fürge fekete hanygák

(nem fáraó)ilyen probáltam már velük mindent 1x a higitó hatására eltüntek 2 napig aztán megint jöttek ötlet???

2011. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem tudom hol a boly de megőrülök
2011. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

közbe sikerült a sütőporos trükk

sütőpor+porcukor

nemtom mi vonzotta őket be a lakásba de

a boly 50méterre a házunktől volt a mühely tövében szépen megszórtam 2 napon belül eltüntek tuti trükk

köszi :))

2012. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!