Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vaj szinű eredetileg a fuga a...

Vaj szinű eredetileg a fuga a csempe között de néhol befeketedett? Hogyan szerezzem vissza régi szinét nagy sikálás nélkül?

Figyelt kérdés
trehes vagyok 33hét és már nem nagyon birok hajolni..
2011. máj. 8. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem halaszd el. Talán penészeltávolító, vagy valami más vegyi anyag eltüntetné sikálás nélkül, de azt most neked nem ajánlanám.
2011. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A csempe fúgáiból régi fogkefével távolíthatod el legkönnyebben a penészt. A makacs foltokra kenjl fehérítős súrolóporból készített vizes masszát, és hagyd rajta néhány órán keresztül, majd dörzsöld fel, és öblítsd le. Gombaölő szert is használhatsz, de ezt nem ajánlanám, ha terhes vagy
2011. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most sehogy. Egyébként fogkefével és Domestosszal gyönyörűen kijön a kosz. De ahhoz sikálni kell.
2011. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ez a szer, ezzel befújva elszíntelenedik a penész súrolás nélkül is, csak le kell tusolni vagy törölni, hogy ne bűzölögjön tovább a klór.

De igazuk van az előzőeknek, most ne foglalkozz vele, legfeljebb kérj meg valakit, ha nagyon zavar.


[link]

2011. máj. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az Ultra Savo penészeltávolító spray. Csak rá kell fújni, nem kell sem lemosni, sem sikálni. Gyönyörűen eltünteti a penészt. Érdemes nyitott ablaknál, csukott ajtónál csinálni így egy óra alatt semmi szag nem marad, és szerintem kérd meg a párod, vagy valakit, hogy fújja be ő, ha nagyon nagy a felület. Nálunk a mosdóban szokott előjönni, és nem nagy helyen, így én szoktam befújni pedig én is várandós vagyok. Pár perc alatt semmi nyoma nem marad a penésznek.
2011. máj. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!