Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Érdemes Lux porszívót venni,...

Érdemes Lux porszívót venni, ha a férjem allergiás a porra?

Figyelt kérdés
Lux D820-as porszívóba szeretnénk beruházni, mert akármilyen sűrűn takarítok és porszívózok, a férjem egész éjjel tüsszög és az orrát fújja. Érdekelne néhány tapasztalat erről a porszívóról, mielőtt kiadnánk rá százezreket.
2011. máj. 9. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

anyumék vettek, hát bírt kb két évet

én ellene szavazok

ennyit nem ér meg, inkább a porzsák nélküli vagy a vizes porszívó, többet érnek

2011. máj. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úristen!!! Hát a két év az nem sok... Ez durva! Köszi, hogy írtál! Tudtam, hogy előtte érdemes utána kérdezősködni.
2011. máj. 9. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk gyerekkoromban volt, de az is viszonlagy hamar szét ment valahol. Szerintem egy vizes porszívó jobb lenne, nekem is az van egyébként, ebből tutira nem jön ki már, amit egyszer felszívott.
2011. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már samsungba és elctroluxba is kapsz olya20 ért is már hogy papírzsákot is használhass jobban szűr és hepa szűrő is legyen benne és az elvileg jó lessz meg mond a boltba h milyet szertenél
2011. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ekeke ***** válasza:
miért nem központi?
2013. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!