Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót érdemes venni?

Milyen porszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 15ezer Ft-ért szeretnék venni egy jó minőségü porszívót. Milyet érdemes venni?
2011. szept. 18. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne OPUS vízszűrőset! Nekünk az van semmit nem szív. Engem is érdekelne milyen normális pórszívók vannak.

Régi ETA, Simens, azok jók voltak. Nagyon hamar fel lehetet velük szívni a port, mindent. Szívem szerint használtan vennék valami régit.

2011. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekünk is régebben Siemens volt, és az elég jól működött.

Sokan mondják,h érdemes HEPA szűrőset ám venni.

2011. szept. 18. 14:08
 3/13 dirtboy ***** válasza:
nekünk Gorenje VCK 1300EA-van,jó erős a szívása és csak 1300w-os,elég jó minőségűnek tűnik rajtan minden,szerintem nagyon jó kis porszívó és már legolcsóbb helyen kapni 8475ft -ért,drága helyen pedig 10975ft az még mindig 15 alatt van.
2011. szept. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
[link] csatlakozom én is a siemensesekhez nekem is az volt ez a tipusú 7 éves volt és én is bedőltem a porzsáknélkülinek és akinek eladtam ezt a porszivómkat nagyon jol járt vele én elhittem hogy csak kiöntöm a tartályt és ennyi a takaritás ahha venni hozzá szűröket azt is porolgatni most ott tartok hogy kidobom még csak 3 honapos de egy rakás szemét elgyengült a szívás semmit sem ér most fogok venni szerintem samsungot arrol jókat hallottam
2011. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Valaki nem tud olyan megoldást, hogy az erkélyre telepítek egy "dobozt" és egy hosszú csővel az egész lakást kitakaríthatom úgy, hogy nem fújja bent a levegőt. Vagy olyat, aminek bent van a doboza (motor) de ki lehet vezetni egy csatlakozáson át a kifúvott levegőt az ablakon-erkélyen. A lényeg, hogy bent ne fújjon semmit, mert akármlyen porszívó lehet, xart se ér, ha a "szűrt" levegővel felkavarja a lakást.
2011. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

semmiképp sem porzsákosat. az egy élet, mire kirázod belőle a port, ráadásul egy része benne is marad.

tartályosat vegyél, azt csak kiöntöd mint egy teáskannát, és el is tudod mosni :)


nekem samsung van már 2 éve, és nagyon elégedett vagyok vele. a filtert mosógépben kimosom, és szív mint állat :)

2011. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
milyen fajta pontosan és mennyibe kerül?
2011. szept. 18. 19:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Gorenje Ocean Clean porszívónk van,ciklonos,1800W.Ez nem porzsákos,én imádom,a férjem időnként az egészet el szokta mosni.Csendes és alapos.Ehhez a porszívóhoz vettünk külön egy turbófejet,szerintem ez sokkal inkább számít mint maga a készülék.Bele van építve egy forgó fejrész,ez seper/kefél,miközben szív is,nem olyan nehéz tolni a szőnyegen,elvégzi a munkát helyettem,ráadásul jól felborzolja a szőnyeg szálait.
2011. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez az:


[link]

2011. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hepa szűrős, műanyag portartályosra esküszöm! Amióta ilyen van, nem is vennék mást! Nekem Philips van.

A port csak kiöntöm a kukába, a szűrőt meg néha elmosom zuhany alatt, és megszárítom.

2011. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!