Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mibe tegyem a kenyeret, hogy...

Mibe tegyem a kenyeret, hogy friss maradjon?

Figyelt kérdés
Ne legyen se kemény, se gumis.
2011. máj. 9. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

A tescosat tökmindegy, az 4 óra múlva ehetetlen.

A rendes kenyeret (én lipótit veszek, vagy magam sütök)

kenyérkendőben és fadobozban tartom.akkor be se pállik,de nem is szárad ki.

2011. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Fagyasztóba. Komolyan.

Onnan úgy veszed ki, ahogy betetted.

Persze úgy érdemes berakni, hogy előtte felszeleteled, aztán csak a szükséges mennyiségű szeletet veszed ki. Kb. 5 perc alatt olvad ki, de ha meggrillezed egy kicsit, akkor hamarabb, és még ropogós is lesz :)

2011. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
Mélyhűtőbe ott friss marad.
2011. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arra az 1-2 napra gondoltam, amíg el nem fogy.
2011. máj. 9. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy-két napig sima szatyorban, papír nélkül, friss marad.

Egyébként én is fagyóban tartom. Mindig csak annyit veszek ki amennyi kell. Neilonzacskóban hagyom kiolvadni. Mintha frissen vettem volna. Ha mikróban olvasztja az ember, vagy más hasonló módon, akkor igaz, hogy jó ropogós lesz, de percek múlva ehetetlenül kemény a héja.

2011. máj. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-2 napra is be lehet tenni a fagyasztóba. Vagy egyszerűen zacskóban tartod, annyi idő alatt nem penészedik meg.
2011. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi csak simán konyharuhába szoktuk becsavarni. Egyébként nem érdemes 2 napig tartogatni, akkor inkább vegyetek csak annyit, amennyi egy nap alatt elfogy, és tutira friss kenyeret esztek mindig.
2011. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nylonban meggumisodik már fél nap alatt. A konyharuhát majd kipróbálom. Reggel nem mindig van idő lemenni és az előző napi elég kemény, vagy gumis már akkorra.

Köszi a válaszokat!

2011. máj. 9. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 1-2 napra is beteszem a fagyóba. Mivel másnap már nem olyan friss és puha. Viszont, ha 1 nap elteltével kiveszem a fagyóból, olyan lesz, mintha most vettem volna frissen. :)
2011. máj. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha a friss, de nem meleg kenyeret papírzacsiba teszed,majd utána nylonba, akkor sokáig eláll még a tescos felfújt is.
2011. máj. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!