Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fürdőszobai mosdónak dugulása...

Fürdőszobai mosdónak dugulása van. Milyen szerrel lehet hatásosan kidugítani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiret-et vegyél, de ne úgy használd, ahogyan rá van írva, mert úgy halottnak a csók, hanem este, amikor már tutira senki nem használja a mosdókagylót, öntsd a lefolyóba az egész flakonnal (nem kell bedugaszolni), aztán reggel engedj rá forró vizet, és tökéletes lesz az eredmény.
2011. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes alul szétszedni a szifont, ha túl sok benne már a lerakódás. Kicsit gusztustalan igaz. Én egy lavórt tettem alá, mert úgyis kifolyik szétszerelés közben valamennyi víz is.
2011. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem a Mr Mattes granulátum válik be ilyenkor a legjobban, (auchanban veszem, kb 300ft, és 5-6 alkalomra elég) megspékelve folyékony dugulásoldó szerrel. ebből jó a legolcsóbb is, csak sűrű legyen.


először beszórod, aztán ráöntöd.

reggelre tiszta, szagmentes, trutyimentes állapotok fogadnak. a biztonság kedvéért csukd be az ajtót és nyisd ki az ablakot.

2011. máj. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket! A szifont sajnos nem tudtam szétcsavarni, annyira rá van szorulva. Félek, hogy eltöröm.
2011. máj. 9. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
én tescos lefolyótisztítót vettem. kétszerre beleöntöttem a flakon tartalmát azóta lefolyik a víz. olcsó nagyon
2011. máj. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 B_István válasza:
100%

Szintén a szétszerelést javaslom, de előtte be kell szerezni gumi tömítést a szifonhoz, mivel a régi már nem fog újra tömíteni.

Trisóval is lehet próbálkozni, melyet forró vízben kell feloldani. Egy lefolyó pumpa sokat segíthet a lerakódások "áttolásán" a beszűkült szakaszon. Ehhez a mosdó túlfolyóját be kell tömni egy ronggyal, hogy ne lássuk vissza magunkon a szennyeződés egy részét...

Vagy ha mindenképpen erős vegyszert akarsz használni, akkor szerintem bármelyik lefolyó tisztító jó lehet rá-

A Lidl-ben kapható szintén olcsó lefolyó tisztító, a nejem ezt használja, ha nincs érkezésem a szétszerelésre. De ezeknél a szereknél nem árt, ha egész éjszaka tud ázni.

2011. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!