Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosóporról mi a vélemén...

Melyik mosóporról mi a vélemény (por, gél, márka)? Te melyiket használod?

Figyelt kérdés
Univerzális mosóporokról vélemény?
2011. máj. 11. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a hagyományos Ariell vált be.
2011. máj. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Nekem is bevált a hagyományos Ariel, Persil, Tomi, Weiser rise. A Dosia annyira nem volt jó például. A géleket nem szeretem, amiket a mósógépbe kell tenni a kupakkal, mert volt olyan hogy a Tomi gél megfogta a ruhát kékre :O Az új Ariel kapszulás cucc se nagy szám, olyan kevés van egy kapszulában csak néztem, ellenben jó drága.
2011. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Én Persilt használok, abból is a por verziót. Színes és fehér ruhákhoz különbözőt. Szinte mindent próbáltam már. A Persil tisztít a leghatékonyabban és mivel kicsi gyerekeim vannak, bizony nagy a kosz a ruhákon is. Az Ariel is jó még, de számomra kellemetlen az illata. A Tomi kristály, Biopon, Dosia messze elmaradnak hatékonyságban az előbb említett kettőtől. A Tomi kristálynak az illatát megint nem bírom. Próbáltuk a Dreft gélt is és a Perwollt, ezek elég jónak bizonyultak, bár a komolyabb szennyeződéseknél a mosópor jobbnak bizonyult mint a gélek.
2011. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy tulajdonképpen ez is olyan, hogy először a saját igényeidet kell felmérned. Ha nincs gyerek a családban és igazából nem koszolódnak a ruhák (nincs föld, fűfolt, stb. a ruhákon), akkor bármelyik mosószer megteszi, nem kell a legdrágábbat választani.
2011. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekünk szinte csak sötét színű ruháink vannak, a páromnak kizárólag. fekete Dreftet használok, még ha parasztvakítás is :D jó az illata, szépen kimos mindent.


a fehérekhez teszek mosóport, folyékony mosószert, és fehérítőt is. ez Tomi+teszkós gél+domi fehérítő ill. flóraszeptből áll. jól látjátok, a fehér dolgokat nagy műgonddal mosom :D


ariel és társai nálam elvből nem játszik.

2011. máj. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én Arielt használok. Szinte mindet kipróbáltam, de ez vált be a legjobban, nem csak azért mert nincs vele sok meló (tényleg NAGYON makacs folt kell, hogy ne bírjon vele, füvet, bort és rokonait simán viszi 40 fokon), hanem mert ár-érték arányban ez bizonyult a legjobbnak. Kísérleteztem, hogy mennyi mosószer az, ami még kimos egy dob ruhát, és nagyon kevés, kevesebb mint az ajánlott mennyiség fele elég. Más mosószereknél ezt nem tapasztaltam.

Így végül ez lett a legolcsóbb, ami nálam szintén fontos szempont.

Mondjuk az illatát én imádom, valószínű ez is közrejátszott, öblítőt nem is teszek mellé, amiket próbáltam, mind sokkal rosszabb, "műszagú" volt.

2011. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Meglepő volt számomra ez a nagy Ariel vs. Persil fanok :)

Maxi Trat-el mosok, Lidlbe lehet kapni, ha nagyon makacs a folt akkor Ariel folteltávolító a foltra meg a gépbe is + mosópor.

(2 kisgyerekem van, de szépen kijönnek a foltok)

2011. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ariell persil Tomi Tide Weihber rinesse stb.. A Többi szar máshoz sem ért csak ahoz hogy lerakódjon meg kőkemények legyenek a ruhák kb ennyi
2011. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ariel - gél
2011. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én a persilnél semmi extrát nem tapasztaltam, ugyanúgy mosott mint a tesco-s 700 Ft-os gél.

Színesekhez azt használom, a fehérekhez Tomi Kristály+ Vanish mosószappan.

2011. máj. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!