Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » GAS farmer, márka? Vélemény?

GAS farmer, márka? Vélemény?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem aránytalanul drága, nem egy kiemelkedő minőség....bár én a levi's-t szeretem, azért még kiadok több pénzt, de gas-ért nem adnék 25 ezret
2011. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joy Turner ***** válasza:
100%
A Gas-ról csak annyit, hogy egyszer beleszerettem egy farmerbe. 30 ezer forint volt. Megvettem. Fél év után körülbelül középen ahol összeér a két combom, annyira elkopott az anyag, hogy szétfeslett. Alá kellett varrnom egy foltot, hogy tudjam hordani. Hozzátenném, hogy nem vagyok kövér, 55 kiló vagyok. Soha többet Gas. Bár nekem Levi' nacimnak is szakadt ki a feneke, csak mert leültem. Nem is tudom, lehet, hogy velem van a baj...
2011. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a gas, de tényleg el van szállva árakkal.

Én övet kaptam onnen (16ezer volt) és kb addig bírta, mint az 1500-3000Ft-os new yorkeres öveim. Van ismerősöm, aki nagyon bele van a gas márkába őrülve. van amit kifogott és nagyon jól bírja, van ami nem. Persze ez minden márkánál így van szerintem. Én ha tehetném se adnék ki érte annyit.

2011. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jók a cuccok, de nem annyira, amennyire drágák. Amióta így elszálltak az árakkal, azóta nem szeretem őket.

Régebben volt a városunkban egy outletjük, ott 19ezres szoknyát vettem 1500 ért, 40 ezres kabátot 6 ezerért, nyilván még így is megérte nekik.


Pedig egy időben még normális áraik voltak, aztán jött ez, hogy 40 ezer a nadrág, meg 60 ezer az átmeneti dzseki.

Szerintem ez kicsit olyan, mint a puma, az is mikor divatba jött, egész normális árakkal dolgozott, aztán hirtelen olyan krva drága lett minden. Tavaly láttam valami téli bakancsot 50 ezerért. Nem tudom mitől kezdik így fennhordani az orrukat, mert a minőség egy szemet sem javult, sőt...

2011. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

nekem is szétjött, de amikor kezedbe veszed az anyagot tudod meddig tart.. ha egy stretch farmert veszel ami kényelmes meg minden akk. nevárd hogy 10 évig meglesz..

már a másodikat veszem 30ezer ftért, de komolyan minden reggelem jól indul vele.. férfi 32/34 legjobb szabás és kellemes anyag ...

2013. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem a párom hord Gas márkájú ruhákat (csak és kizárólag azokat), és nagyon szereti őket, egyáltalán nem mennek szét, pedig használja őket rendesen.. van olyan farmer ami több, mint 10 éves, egy két kopáson kívül semmi baja, és tökmindegy, hogy melyik ruháját nézem meg, mindegyik jó állapotban van, szóval nemértem, hogy másnak hogy megy szét, neki meg hogy tart ki, pedig nem kíméli:D
2013. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Diesel képvisel még hasonló stílust, de a minőség teljesen más.
2015. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Gas egy kalap.... Kabátot vettünk ott 45-50 körül a Gas logo kb 1 hét múlva eltűnt róla. Ezen kívűl jó a kabát, de ennyi pénzt nem ér meg!
2018. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!