Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zanussi mosogatógépem van, és...

Zanussi mosogatógépem van, és nem jöttem még rá, hogy mikor kell a sót utántölteni benne. Sőt, a lámpát sem találom, aminek jeleznie kellene a sóhiányt. Van benne ilyen egyáltalán? Mert a leírás alapján ezt sem sikerült megállapítanom.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sót? Milyen sót?
2011. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
benne kell lennie a használati utasításban, nézd át alaposabban. Nekem Candy van, ki kell venni teljesen az alsó ácsot és ott van egy letekerhető tartály, amin a szűrő is van.
2011. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Igen, speciális só kell bele, ez lágyítja a vizet.


2. Azt megtaláltam, hogy hova kell a sót tenni, tetem is bele, de nem tudom, mikor kell utántölteni. Mert lámpát emleget, az meg nincs.

2011. jún. 20. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
aha, nekem kiégett a lámpám, nem is működött túl sokáig. Időnként nézz bele a tartályba, kb havonta kell nálunk utántölteni.
2011. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nekem szerencsém van, 14 éves a Whirpool gépem és még mindig ég a lámpa. Sőt, én úgy érzem, hogy zabálja a sót, állandóan kigyullad.

Nincs valahol az elején egy piros pötty sem, ami nem lámpának néz ki, csak egy foltnak, mellette valahol egy furi S betű? Nálam ilyen, nem is látszik, hogy lámpa lenne míg nem világít.

2011. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs.
2011. jún. 21. 12:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Típus?
2011. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!