Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehetne ezt az inget...

Hogyan lehetne ezt az inget normálisan kivasalni?

Figyelt kérdés

Van a férjemnek egy inge, "nagy örömömre" eléggé szereti, viszont vasalni egy rémálom. Mikor már kivasalom kb. akkor néz ki úgy, mint a többi vasalás előtt, és akkor már jó. Egyszerűen olyan az anyaga, mint amit a kutya szájából vettek ki, iszonyat. Szerencsétlen vasaló gőzöl 1.000-rel, de hiába, az ing gyűrött marad. Pedig alap járaton nem gyárilag gyűrt anyagból van. Próbáltam már enyhén nedvesen is, az sem volt elég.

Valami tanácsot tudtok adni hogyan próbálhatnám még meg kivasalni? Köszi!


2011. máj. 23. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rögtön centrizés után, szépen kisímogatod, egy száraz "vasalóruhát" tegyél rá, és úgy "gőzöld át" = szárítsd meg. Nem lesz egy leányálom, de ha ez sem segít, én tovább nem szenvednék vele.
2011. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyen ruhadarabokat el szoktam dugni. :) Nem pont a legjobb megoldás, de onnantól nincs vele baj :D
2011. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Be kell batikolni

Le kell vágni a hajtott gallért. (ha nem állógallérú)

ki kell rojtozni a szélét (ha van hol)

és készen is van a gyárilag gyűrött ing.

Férjed fiatalos lesz.

Mindenki boldog. :)

2011. jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágd fel rongyszőnyegnek. Ha ennyi baj van vele vasalásnál, akkor megette a fene az egészet.
2014. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!