Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kiontottem a brassoit a...

Kiontottem a brassoit a szobamba. :S Mivel takaritsak ki? Ki fog az jonni valamikor normalisan?

Figyelt kérdés
Az ágyam is olyan lett azt mivel?
2011. ápr. 23. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Samponozz be egy vizes szivacsot, és azzal dörzsölj át mindent.
2011. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi:D
2011. ápr. 23. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsi mosogatószert öntsél egy kis meleg vízbe, abba mártogass szivacsot.
2011. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, én egyszer chilis babot öntöttem ki. Jöttem be az ajtón és a tálca megbillent. Olyan lett a fal végig, a parketta és a fal közötti rész, az ajtó, a kis szőnyeg minden... Kiskefével súroltam a falat...


Amit lehet jó szappanos vízzel moss le. Aztán felmosni, vagy kiskefével is rámenni. Ha szőnyegre ment akkor szőnyegtisztító vagy erősen szappanos víz, de inkább krém, mert sok szappan legyen ne olyan híg.


Az ágyat is egy szivaccsal vagy ronggyal. Vagy először szedd fel szalvétával az ételt aztán óvatosan itasd fel papírtörlő kendővel. Ne nyomd rá, csak óvatosan.

Aztán kimosni és ha már szárítod kendőt rányomkodni aztán menj rá hajszárítóval. Érdemes lenne éjszakára úgyhagyni, ha tudsz máshol aludni. Így jól kiszáradna.


Ha a továbbiakban büdös marad akkor kis ecettel lehet rámenni vattát benedvesítesz vele.

Vagy fújj oda valami parfümöt.

Idővel egyébként elmúlik az ételszag.

2011. ápr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó tanácsokat írtak a többiek is, talán a mosogatószer még jobb a zsírosság miatt az ágyra.

Samponnal még nem "dolgoztam" de lehet az is jobb, mint a szappan. De majd meg látod.

2011. ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fentieken túl a paprika piros színét a nap vagy a fagy szívja ki legjobban, tehát ami olyan azt próbáld meg kitenni a napra.
2011. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!