Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pókok a lakásban? Hogyan...

Pókok a lakásban? Hogyan éritek el, hogy minél kevesebben legyenek?

Figyelt kérdés

Eljött a jó idő. A pókok is elkezdték reprodukálni önmaguk. Én porszívóval igyekszem összeszedni őket, de minden reggel arra virrad, hogy mondhatnám "újratermelődnek". Leginkább a kaszás pókokat rühellem. Nagyra megnőnek és soha sem fogynak el.

Korábban már hallottam valami sprayről, amivel az ablakot kell befújni körben, és kicsi pókok ellen hatásos, mert belőlük is van elég. Mondjuk a kint száradó ruhával is bevisszük sajnos őket.


2011. máj. 26. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk csak kaszáspókok szoktak lenni. Régebben sok volt, mostanában alig van.

Nálunk a pincéből másztak fel úgy tűnik, mert eltömítettem minden kis rést az onnan feljövő csövek körül, az ablakokon pedig szúnyogháló van. Így nagyon ritkán látok egyet-egyet a lakásban.

2011. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én pont a sprayt használom Mortein Instant kill ez elég sok mindenre jó pl. csótány, pók, hangya, bolha, molylepke, stb... Az ablak környékét, a padló szélét végig, illetve a mosdókagyló alatt is, meg ahol látom, hogy közlekednek ott végig fújom, 3 hónapig hatásos. Nem is nagyon szoktam látni, pedig errefele rengeteg van.
2011. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen pókhálózok, ha eget meglátok, akkor felszívom porszívóval és csak reggelente nyitom ki az ablakot.
2011. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hülye kérdés: Én is szoktam őket porszívóval felszívni, de onnan nem tudnak kimászni? Gondolom csak attól, hogy bekerülnek a porszívóba még nem döglenek meg.
2011. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is porszívózom őket, még nem végeztem kísérletet erre vonatkozóan:) De most ki fogom próbálni, erősítek egy nylon zacskót a porszívó cső végére, aztán majd meglátom. De szerintem azok a szöszmöszök és por igencsak megnehezíti a dolgukat és előbb-utóbb megdöglenek. Nem túl humánus, tudom, de borsódzik a hátam tőlük, no meg a tevékenységüktől.
2011. máj. 27. 09:30
 6/6 anonim válasza:
Madárpók! Megeszi a pókokat, vagy tartsál fecskét.
2011. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!