Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol tároljam a paplanokat,...

Hol tároljam a paplanokat, dunnákat, hogy ne legyenek dohosak?

Figyelt kérdés
Előszedtem a vékonyabb paplant az ágyneműtartóból/Rekamié/ És sajnos dohos szagú volt,át kellett mosni.Elmulasztottam szellőztetni a télen...:( Ti hol tároljátok,Van egy bazi nagy dunyha is,és egyszerűen nem találok neki helyet,mert sok helyet elfoglal,azt is el kéne rakni...Ötleteket várok...
2010. márc. 28. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van egy hatalmas fonott vesszőkosár, ami illik a berendezéshez
2010. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kiraknám a napra szellőzni őket, természetesen, ha olyan helyen laknék, ahol ez megoldható.(a terasz is megteszi) Amikor kiszellőzött, jól átsütötte a nap, akkor beraknám egy olyan műanyag tárolóba (vastag nylon), amiből ki lehet szívatni a levegőt, és lezárnám. OBI-ban, nagyobb bevásárló központokban lehet kapni ilyen tárolókat. Az így felfrissített ágynemű kisebb helyen is tárolható, ráadásul nem szív magába semmilyen szagot.
2010. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,jó ötletek!
2010. márc. 28. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De jó hogy ezt olvastam!Köszi a kérdezőnek, és az utols válaszolónak is!Nekünk 4 !! dunyhánk van, és a gardróbban áll zsákba gyömöszölve!!Venni fogok olyan kiszívható tárolót!!!!!!!!!Köszi mégegyszer!
2010. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3.vok

Úgy tudom, hogy porszívóval lehet kiszívni az összes levegőt, így egészen "vékony" csomagunk lesz, ami már könnyebben elfér.

2010. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!