Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Üdv! Fugatisztítás mivel...

Üdv! Fugatisztítás mivel hatékony igazán? Ami fehérít is meg eltávolítja néhol a penészt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 19:46
 1/7 anonim válasza:
gőztisztító
2011. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A domestos is jó,de a savó fantasztikus.

Fújd be éjszakára,felejtsd ott és reggel mosd le.

2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Juj, köszönöm:)) Van is otthon, este be is fújom:))!!
2011. máj. 29. 20:49
 4/7 anonim válasza:
Burkoló a szakmám HG-termékeket keress a legjobbak.
2011. máj. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
domestos a fuga közé és kefével sikálni
2011. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)). Sajna a Domestos nem vált be, azzal kezdtem. Aztán kipróbáltam a gőztisztítót is, súrolókövet, majd szépen sorban mindent. Most költöztem új albiba, ott próbálnék takarítani, szimpik voltak az előző lakók, de a tisztaság nem tartozott az életükhöz. Tegnap kis részen megnéztem a Savót, ez eddig tényleg hat. Elég nagy terület, így ez eltart 1 hónapig, de tényleg ez eddig a hatékony.

HG termék az mi is?? Esetleg az OBI-s eladó így tudni fogja??

2011. máj. 31. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:

HG-t én sem tudom, hogy mi lehet, ha valaki tudja, írba plz, viszont a "Szavo" az valami hihetetlenül jó cucc, én évek óta azt használom, ltp-i ablaktalan fürdőszobánk - mit szoba, max kamra az, nem szoba -, szal a szellőzőrendszer nem a leghatékonyabb, egy idő után a zuhanyrész felett apró penészpöttyök lepik el a plafont, amit régen nagy gond volt eltüntetni, mert ami vitte a penészt, az a plafon színét is foltokban kimarta, aztán láttam a reklámban a Szavót, vettem a DM-ben, ahol kerek egy ezresért árulják többnyire, és hát, az valami csuda! ;)


csak rá kell fújni az érintett területre, és pillanatok alatt kitisztítja úgy, hogy a színt nem marja ki!!! csempefúga esetén dettó, nem kell súrolni, de még szivaccsal áttörölni se, csak bespriccelem ahol kell, és annyi volt a penésznek!


számomra eleve hihetetlen volt, hogy az életben egyszer egy reklám szó szerint igaz legyen, csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

2014. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!