Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csinálsz a használt...

Mit csinálsz a használt étolajjal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 11:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Összegyűjtöm a sógornak,ő falun lakik---szánt,vet,arat.Felesbe keverve gázolajjal tökéletesen megy étolajjal az MTZ.
2011. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csak vigyázzon, nehogy feljelentse valaki!


Rám hagyatékból maradt pár liter régi fűtőolaj. 20-30 liter, tehát nem nevezném ipari vagy kereskedelmi mennyiségnek. Mivel felhasználni nem tudtam semmire, gondoltam meghirdetem ingyenes apróhirdetési oldalon pár forintért, hátha van valakinek még olajkályhája.


Hát hogy azért én mit kaptam?! Elmondtak minden jövedéki adóval való visszaélő adócsalónak és még engem hurcoltak meg.


Aztán végül leadtam veszélyes hulladéknak. Ez volt a legjobb a mit tehettem vele. Csak nem szeretem az ilyen pazarlást, mert lehet, hogy valakinek, pl aki már nem tudja fizetni a gázszámlát se, még jól jött volna.

2011. jún. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
van 2autónk egy zsr ami dieseles és egy uj ..nor mikor olyan helyre megy férjem simán beleönti a kocsiba kevevre a rosszba..
2011. júl. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!