Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jajj istenem mit csináljak...

Jajj istenem mit csináljak van itt még a megmentésre esély?

Figyelt kérdés
Az idióta tesómnak itthagytam a lakásom amíg pesten voltam 2 év és az övét úgy is teljesen átujitották meg minden mondom nyugodtan lakjon csak fizesse a számlákat már kb 2 hete elköltözött szép tisztán hagyta itt a lakást de van neki 2 gyereke akikre mosni kell hazajöttem mosni akartam és alig birtam kinyitni a mosógépet ( felültöltés whirlpool 4 éves kijelez mindent szuper) és mondom mi a franc elengedtem bevágódott annyira tele van vízkővel minden tartálya hogy bele gyulni sem tudok a dobjáról ne is beszéljünk a gumija tiszta rávízkövesedettés ha hozzáérek recsereg gondolom ahogy a vízkő törik szét igenám de szerintem igy kilukad a tömités nembaj mostam vele mert muszály volt világitott hogy tisztitsam ki a szűrőt igenám de nem tudom kinyitni!!!! áthivtam a szomszéd erős pasast és ő sem tudta a csövét leszedtem a fali lefolyóról annyira vízköves , hogy az ujjam sem ment bele kb egy toll vagy vastagabb ceruza fér bele de a dob zárja is nagyon recsereg öntöttemárbele vizkőoldót is semmi a tartályt is áztathatom nem jött ki belőle még a késem is meg a belehajlott használtam most ugy használtam hogy a dobra öntöttem a mosóport az öblitőt második öblítsbe igen ám de a víz alig tud a gépbe folyni és igy tönkre fog menni nem tudom mit tegyekha a dob aljábol kiszedem a dobbordát ott látom hogy olyan vastagon áll a vízkő hogy a fűtőszál köül nincs annyi de egy 4 cm vastag biztos van jah és bellűről el van szürkülve a gép a mosószer tartálya is már mostam át a gépet 90 fokon vizkőoldóval és ekkor jötta meglepetés leált azóta ha a hőfok be van lőve mondjuk 40 fokra akkor nem megy ha hidegvizre állitom akkor megy de alig alig most mit tegyek? nagyon szerettem ezt a mosógépet 110 ezerért vettem és nem szeretném elvesziteni de az a gyanum , hogy ennek már annyi de hohy hogy lett ilyen vízköves örök relytéj!!!!! segítsetek rajtam mindenkit felpontozok!!!!
2011. jún. 6. 22:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
itt a tipusszáma: AWE 8730 klassz kis gép
2011. jún. 7. 22:54
 12/12 A kérdező kommentje:

na kijött a szűrő még vízköves hullámcsat is volt benne mostmár türhető állapotú a gép még mosom át vízkőoldóval az adagolót betettem a mosogatógépbe nagyon szép lett meg áztattamég mostmár szép tiszta ma még kap a gép 2 ő 60 fokos vizkőoldós mosást utána egy trisósat

és akkor már tiszta lessz a gumihoz odatettem a zuhanycsövet és hypoval lesikáltam az is ragyog mintha ujj lenne de végül ma este veszek ilyen polli mosógéptisztitót és az összeset elhasználom majd utolsó csiszolásként üresen mosóporral egy normál 40 fokos mosás megy vele majd köszönöm a válaszokat!

2011. jún. 8. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!