Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Rattan fotel nagy párnáját...

Rattan fotel nagy párnáját hol tudom kitisztíttatni?

Figyelt kérdés
Már vagy 5 helyen kérdeztem és egy tisztító sem vállalja, mosógépbe nem fér :(
2011. jún. 7. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd bele a kádba, eressz rá vizet meg egy kis mosószert, aztán cipő, zokni le, és taposd. Néhányszor cseréld rajta a mosószeres vizet, amíg nem látod, hogy már kb. tiszta marad, aztán öblítsd. Öblítéskor is taposni kell.

Végül ereszd le az utolsó vizet és még úgy is taposd ki kicsit, hogy ne folyjon belőle a víz annyira. Aztán tedd ki száradni lehetőleg a napra (kivéve persze ha nincs huzata és színes), fektetve fóliára, valami olyan helyre, ahol nem teljesen vízszintesen áll, hogy le tudjon csurogni belőle a víz.

Ha lakásban vagy, akkor tedd ki az erkélyre, vagy ha van kád fölötti fregolid, akkor oda. Ebben az esetben számolj vele, hogy kb. 2-3 nap biztosan kell neki, mire megszárad.

Ilyen módon szinte bármilyen nagyobb dolgot ki lehet mosni, nekem eddig még csak az irhabundám nem sikerült.

2011. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megyek is taposni :)))
2011. jún. 7. 11:01
 3/3 anonim válasza:
Szia! Már jó pár éve volt, de hogy sikerült ez a fajta párnatisztítás? :)
2014. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!