Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső vinyóra hogy tudom...

Külső vinyóra hogy tudom lementeni mindenem a gépről? Vinném kitisztíttatni, de biztos ami biztos, kéne róla biztonsági másolat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, nem tudom mi ebben a nehéz! Minden ami fontos neked, egy mappába gyűjtesz, majd a mappát áthelyezed a külső winyóra.
2011. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ahogy az első írta: bedugod a vinyót, kijelölöd a mentésre váró fájlokat, és másolod a külső merevlemezre
2011. aug. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ennyi azért még megy :) , konkrétan a 2 patriciót akarom úgy ahogy van. (progikkal meg mindennel) Win7-em van, van olyan funksün, h biztonsági mentés, amiről majd visszaállíthatok mindent. Az ugyanaz, mintha simán áthúzom pl Commanderbe?
2011. aug. 17. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Persze, van erre megoldás, találtam neked erre egy magyar nyelvű leírást, amit alább belinkelek :)

[link]

2011. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!