Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől lehet büdös a porszívóm...

Mitől lehet büdös a porszívóm kifújt levegője?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az orrszívózás közben túl erősen szívja a porszívó az orrszívóban lévő váladékot, és esetleg bekerül a csőrendszer falára. Hogyan tisztíthatnám ki? Minden csöve , alkatrésze átlátható egyébként.
2011. jún. 8. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Porzsák és filter csere.
2011. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan. Én kimostam a zsákot és a filtert, de sokat nem segített, mert mosószert nem lehet használni. A párom talált valahol porszívóillatosítót. A filterrészhez kell tenni. Annak annyira jó az illata, h még takarítás után pár órával is érezni. Sajnos csak azt tudom ajánlani, h kérdezd meg a Tescoban, h van-e nekik. Mi is ott vettük, csak nem Magyarországon.
2011. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a gégescsöben illetve a teleszkópos csöben vannak baktériumok és ettöl büdösödtek be. ezeket a darabokat kell beáztatni, majd JÒL kiszáritani. Akkor jó lesz, és nem fog büdöset kifújni. Amúgy minden porszivózás után én ezeket szétszedem, és ugy tárolom, mert akkor nem "rohad" be megint.
2011. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős. Szenvedtem vele eleget. Átmostam a csövet, a porzsákot, a szűrőt kicseréltem, de hiába. Úgyhogy ezt a porszívót meghagytam orrszívózásra és vettem egy másikat a takarításra.
2011. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!