Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért olyan száraz a panel...

Miért olyan száraz a panel levegője és mit lehet ellene tenni? Mindig be van száradva az orrom pedig van párologtató minden szobába.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a panaszom, pedig sorházban lakom. Párologtató minden radiátoron. Szerintem nekünk egy egész tartály sem lenne elég.
2010. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A téli száraz levegő (egyik) oka a "szellőző" ablakok. Mármint a nem tökéletesen záródók... Vagy a túl gyakori szellőztetés pl.
2010. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kiteregetitek a mosott ruhákat, akkor is száraz? Vagy nem a stzobába teregettek? Nálunk ettől van dunszt a nappaliban.
2010. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Mókus fejű nem mosok mindennap!::)))))
2010. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor ez a megoldás: moss minden nap:D
2010. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan pára van, hogy 3 nap alatt száradnak meg a ruhák. Új, műanyag nyílászárók vannak, a levegeő se ki, se be. Vennünk kellett egy párátlanítót a fürdőbe, de az is kevés. :( Szóval tényleg a nyílászárókon múlik.
2010. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tarts SOK szobanövényt, amiknek nagy levelei vannak - ezek sokat párologtatnak és a szovalevegöt normalissá teszik. Nekem ugyanez a bajom volt a száraz levegövel, amióta Sok növényt tartok, azóta semmi bajom.
2010. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy sok szobanövény, vagy párásítógép. Nem vicc, tényleg gyártanak,egyik rokonunknál van. Hogy hol lehet kapni, azt nem tudom, ilyen Media Markt-félékben kérdezném a helyedben
2010. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A szobanövények elönye, hogy szépek is, és ingyen párásitanak - a gép meg zúg, és áramot fogyaszt, ezenkivül nagyon oda kell figyelni, mert a viztartóban könnyen megtelepszenek baktériumok és parásitáskor szétszóródnak a lakásban, és komoly fertözéseket okoznak.
2010. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!