Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen fehérítő/fertőtlenítősz...

Milyen fehérítő/fertőtlenítőszer van még a Domestoson, A Flóraszepten és a Cloroxon kívül?

Figyelt kérdés
Ugyanis ezeknek a gyártói állatkísérleteket végeznek, ami szerintem durva, tekintve, hogy ezek a szerek mindennemű szerves vegyületet szétroncsolnak.
2011. jún. 9. 18:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Trisó, szódabikarbóna,
2011. jún. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
ózon, mikrohullám (bár az nem fehérít), ionizáló sugárzás
2011. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szomorú, ha szerinted ez vicces...
2011. jún. 9. 18:32
 4/28 anonim ***** válasza:
Nem vicces.. ezek mind fertőtlenítenek. Pl kórházakban
2011. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mosószóda. Én a fehéreket azzal mosom.
2011. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Azt elárulhatnád honnan veszed és miért csinálnának állatkísérleteket a klóros tisztítőszerekhez? Ki mondott neked ilyen marhaságot nem lenne semmi értelme.
2011. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Dehogy is nincs értelme... egy vagon mikróbát elpusztítottak velük, különben hogyan tudnák, hogy hatásos-e?
2011. jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
Nekem a W5 vált be nagyon jól. Jobb, mint a domestos vagy akármelyik. A Lidl-ben lehet kapni csak.
2011. jún. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Miért, annak van értelme, hogy a Lipton teákhoz is állatkísérleteken vezetett az út, amíg a PETA ki nem hisztizte, hogy hagyják abba? Vagy ide sorolhatnám a Mars, a Twix vagy a Snickers csodacsokikat. Attól, hogy te nem hallottál róla... Onnan tudom, hogy az UNIVEREL és a HENKEL cég végez állatkísérleteket. Amúgy tessék:

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 9. 19:07
 10/28 anonim ***** válasza:
Hypó a legjobb fehérítő és fertőtlenítő.
2011. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!