Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vettem egy nadrágot és az van...

Vettem egy nadrágot és az van ráírva hogy "dry cleaning". Tulajdonképpen mi ez a "száraz tisztítás"?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti hogyha rendesen, vizzel mosnám ki, akkor tönkretenném? Valami speciális gép kell a mosásához vagy a hétköznapi, átlagos mosógépeken is fogom tudni tisztítani? 21/f
2009. márc. 21. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Tisztító. Valószínüleg tönkretennéd a mosással.

párszáz forintért 2 óra alatt kész a tisztítóban.

2009. márc. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!
2009. márc. 22. 00:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Tisztitoba kell vinned a nadragot. Az angolban tobb jelentese is van egy egy szonak.

Dry cleaner igy hivjak kint a tisztitot.

2009. márc. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még egy szárazon tisztítható cuccomnak sem lett baja a sima kézi langyos vizes mosástól, viszont iszonyatos retek kijön belőle (száraztisztító után!), nem lesz jellegzetes száraztisztító szaga és köszönöm, én nem kérek azokból a vegyszerekből, elvégre a testemen viselem a ruhákat...
2009. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!