Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gorenje mosógéppel elégedett...

Gorenje mosógéppel elégedett vagy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Azt akartam venni...de nem kaptam elöltöltősben keskenyet(40 v. 44 cm-s)

Így drágább lett(AEG).

2011. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Igen, egy éve van meg a Gorenje mosógépem, elégedett vagyok, gyönyörűen mos, nem akadozik, szóval minden ok. Gorenje hűtőszekrényem is van, az is nagyon jó, még semmi baja nem volt, már kb. 4 éve megvan.
2011. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi!

a hűtő nálunk is az. most tervezek egy ilyen mosógépet is venni.

ha nem gond, kérlek írd meg tipust is. köszönöm!

2011. jún. 15. 14:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem. :-( Nekünk Ariston volt, azt visszasírom.
2011. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na most teljesen őszintén le xarom ha lepontoznak de nem!!!!! itt a tipusa : Gorenje WA 60109 egy átok egy év garancia volt rá vehettem volna rá még 1 et 10 ezerér de kösz nem ! nem mindíg centrifugál. Hangosan megy és nem tetszik ahogy mos az előző felültöltős whirlpool volt. Aki 5 éves most de lett lent mosókonyhám és gondoltam legyen ablakos meg mellette egy szárítógép visszasírom a whirlpoolt mert az jó volt. Most is jó eladtam az eggyik ismerősömnek 25 ezer ér és nála teljesen jó én itt szenvedek ezzel nem jó de nem is baj hogy nem vettem rá garanciát mert a szervize sem jó!!!! Most fogok venni egy felültöltős whirpoolt ezt meg fölrúgom multkor is teregetni akarok és már az jelezte hogy késsz van az öblítő a tartályba volt a ruhák mosóporosak magyarán csak kimosta nem öblítette és visszaugrott a kész re De az egyik barátnőmnek gorenje van és az övé jó lehet csak az enyém ilyen gagyi ...
2011. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kedves utólsó, én írtam, hogy visszasírom az Aristont. Nekem is ez a gondom, mint neked. Van ugyan rövidprogram, csak épp használhatatlan - volt, hogy szárazon és mosóporosan vettem ki a ruhákat. :-( Olyan is van, hogy kiöblíti, de elfelejt centrifugálni, a hangja meg olyan, hogy éjjel nem tudom beindítani, mert ha centrifugál, a halottak is fölébrednek. A régi mosógépemmel simán megcsináltam, hogy lefekvés előtt elindítottam és reggel kiteregettem, most ezt el kell felejteni, hacsak nem akarom a gyerekeket fölébreszteni.

Mi sajnos vettünk hozzá garanciát, bár ne tettük volna, úgyis mindegy, ami problémám van vele, azt bizonyítani nem tudom, meg amúgy se garanciaköteles mondjuk az, hogy hangos. De mivel néha jól mos, néha nem, nem tudom megmutatni a szervíznek, szóval ezzel befaragtam. Én is gondolkodom azon, hogy eladom, inkább bukok rajta valamennyit, de veszek egy tisztességeset.

Senkinek nem ajánlom ezt a rakás sz...rt. :-(

2011. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
így van nekem még 2 hétig kell evvel bírnom szó szerint nem lehet aludni mert olyan mintha a betonvésű vésné a házamat ez a mosógép egy szemétrevaló neked is szokott olyat csinálni hogy elindítod és 10 perc mulva leáll és jelzi hogy kész??? meg mosok vele és olyan is volt hogy elmentem dolgozni és amig haza nem értem mosott ha nem kapcsolom ki szerintem még most is menne de lehet már leégett volna ja és a szárítógépet sem tudom használni mert annyira vizesek a ruhák hogy egy év mire megszárítja a hókom tele van már!!!! de akkor nem vagyok egyedül
2011. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy csodálkoztam, hogy járt le annyi idő alatt, de azt hittem, én néztem el az órát.

A centrifuga hangja meg olyan, mintha egy utasszállító készülne épp felszállni.

2011. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen igen na mostmeg az ajtó nem akar kinyílani!!!!! -.-"
2011. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos tanácsokat! lebeszéltetek róla...

akkor keresgélek tovább...


tényleg köszönöm!

2011. jún. 16. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!