Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gorenje mosógéppel elégedett...

Gorenje mosógéppel elégedett vagy?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 13:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hm.épp ezt a tipust néztem ki (wa 60109). de jó, hogy még nem vettem meg!
2011. jún. 16. 15:13
 12/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj hogy lebeszéltünk de velem ez megtörtént de mondom az eggyik barátnőmnek bevált lehet az enyém ilyen rossz csak nemtudom de lehet az övé is csak ideig óráig lesz jó ezt nem lehet tudni én leirtam a véleményem ,tapasztalatom sok sikert kívánok neked a mosógép vásárláshoz szívből kívánom hogy fogjál ki egy jó márkát amiben nem fogsz csalódni csak sajnos a mai gépek...
2011. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
10:47-es vagyok mosógépem típusa: Gorenje WA 612 SYB
2011. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is elégedetlen vagyok és ugyanaz a típusú a gépem, amire itt mások is panaszkodnak.:-(
2011. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jo akkor nekem most volt elegem!!! tegnap elkezdett nyögni reggel a motorja és nem bír mosni csak 1 törölközőt kb a többinél nyőg és nem forgatja a dobot csak erőlködik elegem lett és tegnap vettem egy csodálatosan szép whirlpoolt az auchan ba és tökéletesen jó!!!!!!
2011. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!