Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fürdőkádat, mosdót, Wc-t...

Fürdőkádat, mosdót, Wc-t mivel takarítjátok, hogy szép fényes legyen? Házi praktikák esetleg? Szőnyegtisztítás mivel? Sampon tényleg jó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én Flóraszept Fürdőt használok, nálam bevált. A wc belső részeire pedig Harpic Power Plust. Na az aztán nagyon jó. LÁtszódik, ahogy pezseg, amikor vízköves felülethez ér és elég csak a wc-kefét áthúzni rajta. A harpic Power Plus a világ egyik legnagyobb találmánya. :)
2011. jún. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Az Ajax fürdőszoba termékét használom. Befújom, majd hagyom kb 20-30 percig, és utána szivaccsal áttörlöm. Végül zuhannyal leöblítem.

Nagyon szép utána a kád. Hetente egyszer meg szoktam csinálni, így nem marad sose foltos.


A szőnyegnek a tescoban vettem egy tesco gazdaságos szőnyegtisztítót. Nem szeretem ezt a márkát, mert gyengébb minőség, de ez nagyon bevált. Felhabosítom a vízben, áttörlöm vele a szőnyeget, és miután megszáradt, felporszívózom. 2-3 hetente csinálom meg, így mindig fehér a szőnyeg.

2011. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam a cif termékek váltak be nagyon. Sok mindennel próbálkoztam.A szőnyegre még sampont nem próbáltam. Általában vanish termékeket használok. Csak nagyon drága és gyorsan elfogy.:S Olcsóbbal majd most szeretnék próbálkozni.
2011. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én samponnal az ablakot mosom csak, attól szép fényes lesz. a fürdőben ecetet használok, de pl pont ma mosószódás vízzel mostam át mindent a fürdőben, azzal is mostam fel és jó lett. :D a bútorokat is tiszta vizes pamutkendővel törlöm át, cseppentek bele egy kis levendulás illóolajat és kész.én már rég nem használok méreganyagokat a takarításnál, mégis szép tisztaság van :D
2011. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fürdőkádat,mosdót domestos zero-val vagy bref wc tisztítóval!Lekenem őket,szivaccsal szétoszlatom hogy mindenhol befedje a felületet.10 perc múlva dörzsölés nélkül áttörlöm és kész!A legjobbak!!!Koszt,szappanmaradékot,és a vízkövet kiválóan szedi le.A Wc-hez bref tornádót használok.Szőnyegtisztításhoz pedig csak vanish kézi szőnyegtisztítót!Frissít,élénkíti a színeket az illata pedig egy álom.
2011. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!