Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Az öblítőt hígítva teszitek a...

Az öblítőt hígítva teszitek a mosógépbe?

Figyelt kérdés
Most olvastam valahol hogy úgy kell(ene). de nekem ez olyan fura. Sose hígítottam, jó illatosak a ruhák. Ha kell, miért?
2011. jún. 23. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem! Anyu sem hígította soha és nem lett baja gépnek!
2011. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ezek az öblítők ma már szinte kivétel nélkül koncentrátumok, és eredetileg egy flakon koncentrátumból 4 liter normál öblítő lenne. De ha kevesebbet teszel a gépbe, az öblítővízzel így is hígításra kerül, minek külön hígítani?
2011. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem higítom, egy időben úgy tettem a gépbe, de nem lettek olyan jó illatúak a ruhák.
2011. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szoktam higítani
2011. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én hígítom. Igaz, nem négy literre, csak 2.5-3 literre. Így is jó illatúak a ruháink. Nem mindegy, hogy mennyi ideig tart ki egy flakon öblítő.

Az igaz, hogy lehet kevesebbet is önteni az öblítő helyére, de nekem ez nem vált be. Nekem valahogy nem sikerül keveset önteni. Mindig megszalad:(:)

2011. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hígítsd.Én mindig maxig öntöm a tartót (elöltöltősöm van) és isteni illata van a ruháknak.Lehet hogy már megvan a kedvenc öblítőd,de engedd meg hogy ajánljam neked a LENOR PUR MILD ORANGE öblítőt.Ez német lenor amit én az 1 euros boltban szoktam venni.Isteni illata van és pihe puha ruhát varázsol neked.
2011. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy először a koncentrátumot öntöm a tartályba és azt engedem fel vízzel.
2011. jún. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!