Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tegyek mosás közben még a...

Mit tegyek mosás közben még a mosógépbe (mosószeren és öblítőn kívül), hogy kijöjjön a penész-doh szaga a ruhákból?

Figyelt kérdés

A foltok hál istennek szépen kijönnek, tiszta lesz a ruha, de erős öblítő mellett is érzem még a penész szagot ....

Megoldás?

köszi.


2011. júl. 4. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
esetet, de nem a felsoroltak mellé, hanem egyszer mosd ki csak ecettel, és utána jöhet a többi
2011. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*ecetet :)
2011. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szárazton szellőztesd lki, akár több napon át is, majd mosd ki tiszta vízzel, majd újra mosószeresen. Nekem segített.
2011. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is öblítő nélkül moss, az táptalaj a penésznek. Semmi bajotok nem lesz, ha most kimarad :)

Mosás után pedig sokat szellőztesd őket, a fehéreket napoztathatod is.

2011. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
én úgy csínáltam,hogy a mosópor mellé öntöttemm ecetet.2dl .de kellett kb 10mosás,hogy kijöjjön,és ha napon szárítot az sokat segít
2011. júl. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
közben kimostam a fehéreket is, hát azoknál meg ottmaradt még a sok kis folt és apró fekete pöttyök is ..... 95 fokon, 3 órás programmal, vanis folteltávolítót adtam hozzá, előmosással és mégsem jött ki .... hihetetlen ... hogy lehet eltüntetni a penészt a ruhából?????? mostmár nemcsak a szaga maradt benne, hanem a flekk is ....
2011. júl. 5. 10:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a ruhákat leszavózni. Tesóméknak a matracon bevált, hátha.

És SZELLŐZTESD! A penészgombának víz kell, ha folyton kimosod, azzal pont életben tartod.

2011. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!