Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most mostam ki pár cuccot,...

Most mostam ki pár cuccot, amit holnap délelőtt szeretnék felvenni. Hogyan száradna meg gyorsabban? Ha kinyitom a fürdőszoba ablakát, és akkor van egy kis légmozgás is, ami azonban hűvös, vagy ha inkább zárva van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
gondolkodj! úgy szárad meg, ha kinyitod az ablakot.
2011. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tudok kereszthuzatot is csinálni!

csak nem tudom, jó ötlet-e, nem lesz-e úgy már túl hűvös a levegő, az csak hátráltatná a szárítást.

2011. jún. 23. 23:21
 3/10 anonim válasza:

de jó nektek hogy olyan meleg van kint.


Nálam a mikrót vagy a sütöt próbálnám ki, állítólag müködik.


(északon élek)

2011. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mármint, hogy sütőbe betenni a ruhát? azt azért nem! :)

vagy azzal csinálni meleget, mintegy fűtésképp?

hol élsz északon?

2011. jún. 23. 23:59
 5/10 A kérdező kommentje:

egy fél óra után, mikor kimentem a konyhába, éreztem, hogy mennyivel hűvösebb lett, így hát bezártam az ablakot.

szerintem jól döntöttem, kint eléggé lehűlt az idő.

már majdnem száraz a ruha, de kicsit nedvesen kell majd felvennem, francba.

2011. jún. 24. 08:42
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vasald ki! Persze csak olyan hőfokon, amit elbír, elpárolog a víz belőle! Én mindig ezt csinálom, ha bajba vagyok.
2011. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már nem aktuális, de én ilyenkor különböző helyekre szoktam kiteríteni egy-egy ruhát. Pl. szék háttámlája, szobabicigli kormánya...
2011. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már nem aktuális, de legközelebb használható, mindenképp kintre teregess, vagy nyiss ablakot, és ne vedd fel vizesen vagy vasald ki, vagy hajszárítóval száríts rajta.
2011. jún. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, amúgy szerintem jól csináltam, hogy végül bezártam az ablakot, mert hűvös lett a fürdőszobában.

Azt a választ nem értettem, hogy mi az előnye annak, ha nem a ruhaszárító-kötélre teregetek, hanem egyéb helyekre?

De bizti csak vicc volt. :) Nem hiszem, hogy széken, biciklikormányon, stb. hamarabb megszárad, mint a kötélen.

2011. jún. 26. 23:31
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A ruhaszárítón igen közel vannak egymáshoz a vizes ruhák, kevésbé éri őket a levegő, így nehezebben száradnak. Azért szoktam különböző helyre rakni a sürgősebb ruhákat, mert akkor nem párásítja vissza a mellette levő ruha, éri a levegő minden oldalon. Ezeket sűrűn forgatni is szoktam, ugyancsak azért, hogy mindkét oldalát érje a levegő és jobban száradjon.

Egy fürdőszobában pedig pláne párásabb a levegő szerintem mindig is, még ha nyitva is van az ablak.

2011. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!