Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vanish szőnyegtisztító porról...

Vanish szőnyegtisztító porról mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága és nem lesz tőle tiszta a szőnyeg, viszont jó illat van utána. Nekem nem jött be egyáltalán és a nappaliba jó fél doboz egy alkalommal elment.
2011. jún. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel + nekem égett az arcom tőle...pff.
2011. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:S akkor marad a suvick...
2011. jún. 26. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan van szőnyegtisztító gépem,de a gépi szőnyegtisztítók semmit nem érnek.

Helyette úgy csinálom,hogy trisót oldok fel meleg vízben,azzal átdörgölöm a szőnyeget,és utána a szőnyegtisztítóval kiszívom a felesleges vizet.

Eddig nem volt olyan folt,ami ne jött volna ki:) + A szőnyeg színe is élénkebb lett :)

2011. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmire való!De a (kézi) folyékonya nagyon jó!Én csak azt használom.Egyszer összekormoztam véletlen a szőnyeget és makulátlanul kiszedte azt belőle.Ezen kívül jól frissíti a színeket,az illata pedig csodálatosa.
2011. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!