Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosószert használsz?...

Milyen mosószert használsz? és milyennek látod? Felpontozás!

Figyelt kérdés
és arra is kiváncsi vagyok hogy a tide milyen előre is köszi
2011. jún. 27. 00:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

SA8-at használok, és kiválónak látom.


A Tide hatékonyságát nem ismerem, de azt tudom, hogy egy mocskos állatkisérletes cég (Procter&Gamble) terméke. Szégyellje magát, aki ilyet vesz!

2011. jún. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tessék????????? állaton végzik a kísérletet??? uhhh
2011. jún. 27. 01:09
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Én ariel montenspringet használok, mert a gyerkőcöm ruháiból az szedi ki legjobban az étel maradványokat:))

Nekem a tide azért nem jött be, mert nagyon fakította a ruhák színét+ maradt a pecsét.

Bocs az offért: tényleg állatokon kísérleteznek?

2011. jún. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
arielt mert a persilhez nem jutok hozza. a persil a legjobb en meg oblitot sem hasznalok hozza ha ritkan hozzajutok.
2011. jún. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a Tandil vált be a legjobban. Semmivel sem rosszabb,mint a Persil és az Ariel. Csak sokkal olcsóbb.
2011. jún. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
60%
Folyékony Persil, nekem az a legjobb.
2011. jún. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a Tomi Extra vált be, van fehér és szines változata is.

Ettől nem csattog ki a bőröm, ha esetleg kézzel mosok vele valamit. Ettől függetlenül szép fehérek a ruhák.

2011. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%

Ariel Mountain Spring (fehérekre) és Color&Style (színesekre). Anyukám is ezekkel mosott, amikor kicsi voltam ehhez szoktam hozzá. Amikor külön költöztem, kipróbáltam "olcsóbb" mosószereket, de egyrészt nem voltam elégedett a hatékonyságukkal, másrészt olyan sok kellett belőlük, hogy végül drágábban jöttem ki. Egyes ruhákat még áztatni is kellett, mert nem bírtak el a borral vagy a vérrel...

A lényeg, hogy visszatértem az Arielhez, mert így a legolcsóbb és a legkényelmesebb. Plusz imádom az illatát, így nem használok semmiféle öblítőt mellé. Egy év alatt két ötkilósat használok el, csakis akcióban veszem meg (tescoban 3-4 havonta 2500-ba kerül), így havi szinten a mosópor olyan 400 Ft körül van, pedig 10-12 mosást biztos indítok, ha nem többet.

Tideot próbáltam, de csak néhány alkalommal, ugyanaz volt a problémám, mint a többi mosószerrel, nem mosott elég szépen, és szerintem büdös is.

2011. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
74%

csak folyékonyat,

többnyire Dreft...nekem bevált.

fehérhez persil

2011. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

én a Persilre esküszöm.ha akciós akkor veszem, de ebben 100 % megbízom.nincs külön, hogy fehér vagy tarka, max a tisztafehér pamuthoz teszek egy kis Domesztoszt.

sprórolási céllal kipróbáltam a Tandilt is, de 40 fokon nem oldódik rendesen, a színes ruhák mind iszonyatosan mosóporosak maradtak nagy foltokban.

tiszta vízben kellett áztatnom, majd újra centrizni, úgy, hogy soha többet.

2011. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!