Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pár napja mosás után a nadrágo...

LN09 kérdése:

Pár napja mosás után a nadrágom szárán pirosas foltok jelentek meg. Nem gondolom, hogy bármelyik ruha engedné a színét, mivel máskor is mostam együtt őket. Meg lehet menteni valahogy?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
fertőzést kapott
2011. aug. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen hasznos válasz volt! :)
2011. aug. 3. 00:46
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Az attól függ, hogy mi fogta meg.Tescoban lehet kapni foltördögöt (kis flakonos folteltávolító) szinte mindenféle foltra.

Nekem fekete pöttyök, foltok lettek néhány hete minden ruhámon. Férjem megnézte a gép szűrőjét és hát tele volt valami olajos trutyival. Elfelejtettem egy ideje kitisztítani. Miután megcsinálta, megszűnt a probléma. Szerencsére nekem újramosás után eltűntek a foltok.

Vanish szappant próbálj első körben, aztán ha sikerült beazonosítani a folt okát, jöhet a foltördög.

2011. aug. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha sok színest kerül a mosógépbe, érdemes mellékjük dobni egy színfogó kendőt. Az előző hozzászóló tanácsát is javaslom megfogadni, időnként tisztítani kell a szűrőt is.
2011. aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor megnézetem a szűrőt. Ahhoz nagyon szét kell kapni a gépet?
2011. aug. 3. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon egyszerű, nekünk az elején alul van egy kis négyzet alakú borítólemez, azt csavarhúzóval lepattintjuk, belül a zárókupakot le kell csavarni és kifolyik a trutyi, majd kitörölgetem, a kupakot meg elmosom. Érdemes valami rossz rongyot alátenni, mert egy jó adag víz is ki szokott folyni.

Ha megvan még a gép használati útmutatója, ott írják, hogy hol van a szűrő, ha nincs meg, netről letöltheted.

2011. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, ezt én is szoktam csinálni időnként. Azt hittem valami nagyobb volumenü szétszedésről van szó :D


Ha mást nem veszek holnap Vanish szappant, és próbálom mosni. Sajnálnám kidobni, mert jó kis nadrág :)

2011. aug. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!