Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Házitündérkék! Karcos szemüveg...

Házitündérkék! Karcos szemüvegre van valami jo kis praktika amivel enyhithető? (=

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel lehet polírozni, de szemüveg esetén házilag azt hiszem, nem lenne jó ötlet nekiállni, befolyásolhatja a dioptriáját.
2011. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem vidd be optikába és ők megmondják.
2011. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van mobiltelefonosoknál ismerősöm. Én oda vittem a szemüvegem,mert az optikus 4x!!! annyiért polírozta volna.
2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha fogkrémmel használom (ami kiváló polirozási modszer dvd lemezeknél) akkor valamivel tisztább lehet a szemüveg vagy csak jobban elrontaná?
2011. júl. 10. 19:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogkrém el nem rontja,de nagyon sok meló,mire látható eredménye lesz. Akkor is az olcsóbb,primitívebb fogkrémek a hatásosabbak,ott ugyan is a gyártásnál nem finomkodnak annyira,a szemcsenagyságok is nagyobbak.

Persze ez csak műanyag lencsénél javít valamit,az üvegre hatástalan.

2011. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!