Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Besárgult olajfoltra valamifél...

Besárgult olajfoltra valamiféle praktika?

Figyelt kérdés
Régi szép terítőket örököltem, sajnos néhol besárgult foltokkal (zsír, olaj) a Vanishre rá se rántott.
2011. aug. 3. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

mielőtt még elolvastam volna végig

én is a vanisht ajánlottam volna


szerintem ennek már csak az ecetes olló használna...

2011. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben tényleg zsír-, olajfolt, akkor Hippolit száraz folttisztító spray-t vegyél. Sajnos ritkán lehet kapni, de nagyon hatásos még régi szennyeződésekre is. Legfeljebb meg kell ismételni a kezelést ha nagyon bele van öregedve, vagy vasalva. Ráadásul még papírra is lehet használni.
2011. aug. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 82%, majd utánajárok. A "Folt ördög" - így külön írva - vajon miért? - már fél siker, de nem az igazi. Az általad ajánlottat mely üzletekben lehet vásárolni?
2011. aug. 4. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyártója a Medikémia Kft, a cég főbb kereskedelmi partnerei pedig a multik, úgymint: Auchan, Cora, Metro, Obi, Spar, Tesco.
2011. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2011. aug. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!