Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Zuhanyrózsát hogy álljak neki...

Zuhanyrózsát hogy álljak neki kivízkövezni?

Figyelt kérdés
Egy évig nem laktam itthon, most meg látom, hogy az egész el van tömődve... Hogy álljak neki? Vagy egyszerűbb, és olcsóbb (tisztítószer miatt), ha újat veszek?
2011. júl. 9. 05:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Egy vadi új zuhanyrózsa kb 500 Ft(Made in China) a bevásárló központokban,ez kiszolgál kb 5 évig.

Gégecsővel együtt,már legalább 990 Ft-t kóstál.


Egy minőségibb típust 2-3e Ft-ért kapsz,az 10 évet is kibír.

2011. júl. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd be a zuhanyrózsát ecetbe néhány órahosszára. Majd körömkefével tisztidsad ki. Ha nagyon vízköves marad,akkor ismételd meg.
2011. júl. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

A kézizuhanyzó fejét én úgy szoktam vízkőteleníteni, hogy lecsavarom a gégecsőről és 1-2 órára egy vízkőtelenítős folyadékba teszem a mosdóban...

Aztán körömkefével alaposan kisikálom!


Lehet már kapni olcsón VÍZKŐMENTES kézizuhanyfejet, ennek a fúvókái gumis anyagból vannak és lepattog róla a vízkő!

Ez azért is szuper, mert többféle állásba lehet elcsavarni és így van masszírozó, erős vízsugár, gyengébb vízsugár, stb. funkció rajta...

(Én 900 Ft körüli összegért vettem gégecsővel együtt!)


[link]

2011. júl. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vízkőmentes szlogenek nem igazán hinnék, ez is krómozott, gumis végű, és teljesen el van tömődve vízkővel. Alig pár éve lett véve, apámra jellemzően nem a legolcsóbb bóvli.
2011. júl. 9. 07:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Brillance vízkőoldó sec-pec mindent felold percek alatt és a fém sem károsodik, ragyog. Ezt interneten tudod megrendelni, nem drága, abszolút elégedett leszel vele. Én ezzel takarítok, többféle tisztítószert is ettől a cégről rendelek, profik.
2011. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vízkőre a legjobb az ecet. Beáztatod egy megfelelő méretű edénybe, had pezsegjen 1-2 órát, ha esetleg nem szedné le, akkor még egyszer, de ahhoz már olyan rózsa kell. ami nem engedi át a vizet.
2011. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én dunántúl déli részéről származom ahol nagyon kemény a víz, ezért félévente vízkőteleníteni kell a csapokat meg mindent, ezt úgy teszem emg h minden beáztatok sósavba, ez csak akkor problémás ha rozsdás a fém, ha nem, akkor csak szép vízkőmentes lesz:)
2011. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!