Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Felesleges (nek tűnő) háztartá...

Felesleges (nek tűnő) háztartási gépek?

Figyelt kérdés
Például a morzsaporszívó nagyon annak tűnik. Egyéb ötletek?

2011. júl. 11. 13:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szárítógép. De csak az én szemszögemből, megértem, hogy egy panelban nagyon hasznos, ha fél óra alatt megszárad minden, de a saját véleményem alapján feleslegesnek találom.


Viszont a morzsaporszívó nagyon is hasznos!!! :)

2011. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
A kenyérsütőt sokan feleslegesnek tartják, pedig nagyon jó. Mindenféle tésztát ebben dagasztunk, és mióta megvan, minden nap használjuk.
2011. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek tojás főző gépe van.
2011. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
95%
Sokan a párolómat és a rizsfőzőmet tartják feleslegesnek. Én nem. :)
2011. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Saláta centrifuga? Szerintem le kell rázni, csepegteti. Amúgy sem történik semmi, ha vizes marad.
2011. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Mindenkinek más :)


Én most (de leginkább múlt héten, amikor nem lehetett kint teregetni) bele vagyok betegedve, hogy elromlott a mosó- szárítógépem és egy kölcsön mosógépem van, ami nem szárít :(


Morzsaporszívó: tudok nélküle élni, bár praktikus ha a csemeték a kanapén esznek kekszet.


Én feleslegesnek tartom a csak aprító masinákat.

Kenyérsütő: szépen dagaszt, de ennyi, utána úgy is a sütőben sütöm meg - bár nem csak kenyeret szoktunk vele dagasztatni.

Porszívóhoz 65 féle fej. Soha nem használom - mármint a különböző fejeket nem használom, a porszívót igen.


Szőnyegtisztító gép: vannak már nagyon jó áron háztól-házig rendszerben működő tisztító cégek.

2011. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

A kenyérsütőm én imádom. Sütni szeretek, de ez a dagasztás-kelesztés nem az én világom. Így csak bedobálom a gépbe a hozzávalókat és egy óra múlva kiveszem a kész tésztát!

Szárítógépem nincs, de szeretnék egyszer. Barátnőmnek van, elég jó kis szerkezet, de még meg vagyok nélküle. Ahogy mosogatógép nélkül is. Még csak ketten vagyunk ill. két és felen:), szóval azt a pár tányért el tudom mosni.

A salátacentrifuga szerintem is felesleges. Én ha megmostam belerakom pár percre a csepegtetőbe és kész!

De pl. nálam felesleges a nyújtódeszka is. Akkora munkapultom van,hogy általában azon nyújtom. Belisztezem és úgy. Ha végeztem, akkor könnyen le tudom takarítani. A nyújtódeszka meg akkora,hogy a mosogatóba nem fér be, mindig a kádban kell vele szórakoznom!

2011. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Igazából a legtöbb könnyen nélkülözhető. Nekem ami fontos, az a fritőz, meg a habverő botmixerfejjel. A kenyérsütőre most kaptam rá, jó csak kár hogy ilyen nagy.

Mikróm viszont nincs, nem mondom hogy felesleges, de simán megvagyok nélküle.

Ami totál felesleges (nekem általában nincs is), az a mindenféle aprítógép, meg a sok egy-egy feladat végrehajtására képes kis eszköz.

A szárítógépet szintén feleslegesnek tartom, igen ritka az az eset, hogy azonnal kell a ruha, így felesleges szennyezni a környezetet vele.

Ja egy időben nagy sláger volt az elektromos kés, annak sincs sok értelme.

2011. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Nekem már egy sincs,tanultam anyám gyűjtögető hibáiból:)


-fritőz..olajpazarlás,és csak a helyet foglalja

-mindent tudó kávéfőző...mindenki az ezeréves kotyogós ízét szereti

-elektromos párolóedény...1x használtuk,vizben finomabbra párolódik minden és olcsóbb is a gáz az áramnál

-turmixgép...mosogatni szörnyű,egyszerűbb a botmixer

-szeletelőgép...boltban mindent felszelnek ingyen,1x se használta még

-kávédaráló...mindent darálva vesz

-elektromos kés kenyérhez...szeletelt kenyérhez nem igazán kell

-kenyérsütő...párológép2...dagasztani ugynugy meg tudom a mixer géppel,dülni megsül tepsiben is,és olcsóbb

2011. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Általánosítani nem lehet! Mindenkinek más a fontos!

Nekem pl. ilyen a fritőz, de más meg imádja. Vagy a kávéfőző. Imádom a kávét. A kávéfőzőm magának le is darálja. Nálunk speciel ezt mindenki jobban szereti, mint a kotyogós kávét. Kevesebbet is kell bíbelődni vele. De másnak meg ez nem fontos.

Barátnőm pl. az istenért se venne fokhagymaprést,mert reszeli. Én utálom reszelni, tehát préselem!

2011. júl. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!