Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Karancs sütőt hogy kell...

Karancs sütőt hogy kell begyújtani?

Figyelt kérdés
Nemrég új lakásba költöztünk, ahol még egy ősidőkből való Karancs P3 (SW) nevezetű tűzhely található. Sajnos én a villanytűzhelyhez vagyok szokva, de már találkoztam hasonlóval, nyári konyhai kisegítői munkám során, ahol szépen be is tudtam gyújtani. Ez a darab viszont kifogott rajtam. Már egy egész doboz gyufát elhasználtam, de még mindig nem ég a sütő. A csőbe kell dugni a gyufát, vagy csak oda kell tartani? (bár eddig egyikre sem reagált sokat, csak a gázszagot lehet érezni) Biztos velem van a gond, mert a beköltözésünk előtt megmutatták hogy működik, egyből begyulladt... Mit csinálhatok rosszul???
2011. júl. 14. 13:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Lehet hogy biztonsági záras nem tartsd benyomva a gázgombot amikor meg gyújtod és várj vele egy kicsit tartsd benyomva
2011. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyomom én folyamatosan... ömlik is a gáz... de nem gyullad be... :(
2011. júl. 14. 13:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Hívd át a szomszédot szerintem, mielőtt az egész házat levegőbe repítenéd! Ő szívesen megmutatja.
2011. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jó kérdés lehet hogy a gázrozsával van gond de ne tudom passz?
2011. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is Karancs van, elméletileg bele kell dugni a gyufát a csőbe. De ha nagyon elgázosítottad magad szellőztess kicsit előtte nehogy bajod legyen. Utána pedig minimum 15ig számolj el mielőtt elengeded. Én így szoktam. Ha meg félsz, akkor keress hurkapálcát vagy ilyesmit gyújtsd meg és azt dugd a rózsához. Majd írd meg mi lett. :)
2011. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Most szellőztetek kicsit :) Majd megpróbálom kicsit később. Majd megírom az eredményt!
2011. júl. 14. 14:20
 7/12 anonim válasza:
Sok sikert!
2011. júl. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Kinyitod a sütő ajtaját lent középen látni fogsz egy kis csövet, az elé kell tnni az égő gyufát miután kinyitottad a gázt. Nem kell beledugni csak elé rakni és lent be fog gyulladni a főégő. Majd nyomd 15-20 mp.-ig. Ja és ütközésig nyomd be a csapot mert akkor nem marad égve! (szerelő vagyok...)
2011. júl. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
ja megint én vagyok lehet az is hogy el van dugulva az a kis kivezetőcső. Nézz bele egy lámpával. Oda nem szabad bedugdosni semmit
2011. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem ha folyamatosan adja a gázt használj gyufát.. Mamám is úgy szokta... Lehet hogy nem ad szikrát a szerkezet :) De figyelmeztetlek elősször a gyufát gyújtsd be, majd aztán a gázt!
2011. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!