Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mikor szoktatok begyújtani?

Mikor szoktatok begyújtani?

Figyelt kérdés

Itt az ősz,én egyenlőre élvezem végre ezt az időt:)

Hány foknál szoktatok begyújtani?Mi jó nagy,szép csempekályhával fűtűnk,imádom:))))


2011. okt. 7. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdünk fázni :D Nagyjából amikor a hőmérséklet nem megy 15 fok fölé nappal, akkor, mert akkor azért lehűlne már a ház.
2011. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem néztem soha hány foknál, de mikor már elég hideg van, érdekes, de az orrom jelzi, ha már nincs elég meleg, olyankor az is hideg. Akkor begyujtunk:-), és én is imádom a tüzelős időszakot, csak úgy márciusban kezd elegem lenni belőle.
2011. okt. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szerdán gyújtottam be először akkor is csak este mert már nagyon hideg volt. Hogy hány foknál gyújtunk be azt nem tudom akkor szoktunk amikor már fázunk. Ma délben gyújtottunk be rendes kandalló vizforgatóval együtt. Van egy nagyon jó cserépkályhánk is sajnos abba már nem lehet begyújtani mert annyira régi és annyira tönkre ment hogy teljesen felkéne újítani. Pedig gyerekkoromba szerettem.
2011. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elég hideg van odakint éjszakánként... A férjem fontolgatja, hogy be kéne gyújtani.
2011. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én egy fél orája gyujtottam be a kandalloba olyan jo meleget áraszt magábol:)! Imádom!!!
2011. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én is fontolgatom nagyon,de hülyének néznének szerintem,ha már füstölne a kémény:)))))))bár még nem fázunk,de azt hiszem csinálok egy kis forralt bort:)
2011. okt. 7. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a főtáv szeretetét okt. 15 től élvezhetjük, de ha a többi kedves lakótárs elkezd lázongani, akkor lehet, hogy előbb.


bár úgy érzem, indokolt lenne leporolni a hősugárzót, és bedurrantani egy kicsit estére :)

2011. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is annyit tudok mondani, hogy amikor már hideg van :D Tavaly ilyenkor már bevolt mert hűvös volt. (felvan írva papírra mikor lett bekapcsolva a konvenktor)
2011. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!