Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ablakpucolás - miért lesz...

Ablakpucolás - miért lesz mindig csíkos?

Figyelt kérdés

Akármivel próbálom, akárhogy pucolom, mindig ott maradnak a csíkok :( Anyósom adott egy "csodarongyot" (volt nyele és egy rúd a pucolója), amitől állítólag nem lehet csíkos, de nekem így is sikerült :D

Ötletek?


Egy kezdő háziasszony :)


2011. júl. 16. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
ablakmosó, meg újságpapír...sosem lett még csíkos
2011. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Miután megpucoltad áttörlöd ecetes ruhával? Sztem az a legtutibb.
2011. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Clin+ háztartási kéztörlő
2011. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Használj újságpapírt, nekem mindig bevált :)
2011. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ablaktisztito+ wc papir. Nekem bevallt.
2011. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
nekem a papír kéztörlő+ablak tisztító,, Szegényke most válogathatsz a jobbnál jobb ötletekbe,ha bele nem unsz :D
2011. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
a vizbe egy kis ecet, ettől csillag majd az ablak, és kéztörlővel törölgesd
2011. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ecettel, meg papír kéztörlővel még nem próbáltam :)


Az újságpapírról meg ezt találtam most:

Elég kis mértékben nedvszívó, ezért nem egyenletesen töröl tisztára. Másrészt a modern újságok egy részének tintáját oldják a tisztítószerek, így csak még jobban bekoszolják az ablakot.

2011. júl. 16. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Ablaktisztításkor, ha rásüt a nap, hamar rászárad a tisztítószer, azért lesz csíkos az üveg.Különben előző kedves válaszolók mindannyian jót írtak.
2011. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Azért lesz csíkos, mert rossz anyaggal és rossz technikával dolgozol. A Brillance ablaktisztítóval és két puha ronggyal mindez elkerülhető. A szert interneten meg tudod rendelni, kb 1.000 Ft/L, még flakont is adnak hozzá. Rápermetezed az ablakra szert, majd az egyik ruhával áttörlöd, a másikkal száraz tiszta ruhával is áttörlöd, és kész. Sokáig szép marad, valami portaszító is van a szerben. Nemem ez vált be, szívesen ajánlom, mivel egy ablak 2-3 perc alatt kész is van.

Nézz utána a Neten.

2011. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!