Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Valyon most mit tehetnék?...

Valyon most mit tehetnék? Nagyon mérges vagyok a többi lent Felpontozás!

Figyelt kérdés
Van egy felültöltős indesit mosógépem 3 éves és már 8 x volt szervízbe mert mindíg van valami baja 2 hete elkezdődött az hogy világított a gyerekzár gomb rajta és semmi más nem se felnyit ni sem továbléptetni nem tudtam elvitte a szervíz tegnap előtt hozták meg mosni akartam vele ment egy adagot utána a következőnél meg nem adta ki a vizet villog a gyerekzár setovább nyaralni szeretnék menni meg minden hová de nem tudok 1 ről a 2 őre jutni a szennyesm sok ruhám már alig van és ahoz hogy elmenjek nyaralni ahoz ruha és törölközők kellenek de nézhetem mivel mosni nem tudok de ez a boltod nem érdekli eggyálatalán nagyon el vagyok keseredve és volt márolyan is hogy 3 hétig húzódott a javítás nem tudom mihez kezdjek a már mindenki nevetségesnek tart hogy állandóan a mosógépet cingamangálják nagyon elvagyok keseredve a párom munkásruháit sem tuom kézzel kimosni Mit tehetnék?
2011. júl. 17. 14:12
 1/6 anonim válasza:
éna helyedben vennék egy új mosógépet..
2011. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Bár segíteni nem tudok, kérdésem viszont van:

Az előző hibák alapján nem lehetett már a csere garanciát kérni? 3 év alatt nyolc hiba az szerintem sok.

2011. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Az a kérdés, van-e még rá garancia. Ha igen, akkor kérd, hogy cseréljék ki, de azonnal. Nem akarás esetén megemlíted, hogy adják oda a panaszkönyvet, és a fogyasztóvédelmi felügyelőségen fogsz a továbbiakban reklamálni, illetve a gyártónál leírhatod az esetet a vevőszolgálat e-mailcímére. Mivel a jóhírükről van szó, talán odalépnek.


Garancia nélkül marad az, hogy felhívod a szerelőt, és megmondod, hogy nincs megcsinálva, de kifizetted, úgyhogy azonnal kijön és megcsinálja. Egyéb esetben a szakszervizekben elújságolod,hogy nem ért a szereléshez, nem csinált semmit, magyarán egy csaló, nem szerelő.

Az Apeh-et is biztos érdekelni fogja.


Ezen kívül marad az új mosógép vásárlása, addig kérj meg valakit, hogy hadd mosd ki nála a cuccokat, majd otthon kiteregeted, és mehettek nyaralni.


Fenyegetőzés nélkül ma már semmire se mész, muszáj erélyesnek és határozottnak lenni, egyébként lesz.rnak.

2011. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó minden eshetőséget leírt. Ha érdi vagy, nálunk is kimoshatsz, én már végeztem a nagymosással, szívesen látunk :=)
2011. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkeresném a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőséget. A papírokat vinni kell, le kell írni, hogy mi a gond a géppel, a szervizzel. Persze, ha van még garancia rá.
2011. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
á teljesen kiborultam egész nap sírtam hogy most nyaralni sem tudunk elmenni a ruháim szó szerint megrohadnak a szennyestartóban én egy ilyen szállításérült boltba vettem a hátulján van egy kissebb behorpadás égy 76 ezer helyett csak 65 volt és ott van egy szerelő aki végzi a javításokat cserélni nem cserélnak ki semmmit sem de a többi ismerősöm aki ott vett akármit semmi baja az eggyikbarátnömnek ilyen indesit van a másiknak whirlpool és mind jó az enyim szerintem szériahibás de már nem strapálom magamat kinéztem ma egy whirlpoolt és eléggé olcsó is valamiért minden 30 % al olcsóbb most
2011. júl. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!