Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használ-e közületek valaki...

Használ-e közületek valaki EcoBall mosólabdát? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon nézegetem ezt a terméket, és tetszik, mert mindenhol pozitív visszajelzéseket olvasok. Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.


[link]


2011. júl. 17. 18:23
 1/5 anonim válasza:
Én is használom, szerintem jó. Vedd meg bátran, nem fogsz csalódni.
2011. júl. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Néztem egy másik mosógolyót is.

Ezt is ismered?

[link]

2011. júl. 18. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
apróhirdetés-off
2011. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mosódió használható, mert növényi szaponinok vannak benne,de nem olyan hatékony, mint a vegyipar mosóporai.


Lássuk az igazságot az ökogolyókról, ökomagokról és más mágneses csodagolyókról!


Forrás: [link]

"The U.S. Federal Trade Commission published in 1999 about laundry balls, rings and discs: "Tests show that these gadgets do little more than clean out your wallet. At best, they’re marginally better than washing clothes in hot water alone, and not as effective as washing them with laundry detergent. At worst, the products are completely useless."


Magyarul:

„Az amerikai Szövetségi Kereskedelmi Bizottság 1999-ben a következő közleményt adta ki a mosógolyókról, -gyűrűkről és lemezekről: "A vizsgálatok azt mutatják, hogy ezek a készülékek legfeljebb a pénztárcát pucolják ki. Maximum egy picivel jobban tisztítják a szennyes ruhát, mintha azt egyszerű forró vízben mosnánk, de nem olyan hatékonyak, mint a mosószeres mosás. A legrosszabb esetben ezek a termékek teljesen haszontalanok.”


A fenti Wikipédia cikkben több európai fogyasztóvédelmi hatóság állásfoglalása is elolvasható. Egyöntetűen állítják, hogy ezek az ökogolyók meg ökolabdák csak átverések.

2012. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
DE ERRE MA KELL VÁLASZOLNOD? Istenem
2012. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!