Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tomi-japán kert,2in1-ként...

Tomi-japán kert,2in1-ként reklámozzák, valóban olyan tartós az illata?

Figyelt kérdés
Úgy reklámozzák, hogy az öblítő is benne van. Valóban tartós az illata öblítő használata nélkül is? Több tomigélt próbáltam már, de mindegyikhez kellett öblítő is. Ehhez tényleg nem?
2011. júl. 24. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
én vettem de nem igazan jó az illata sőt szinte alig van illata, szóval ugyanúgy használok hozzá öblítőt.
2011. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:( Ez nem hangzik jól. Bár nem sűrűn vannak úgy a dolgok a valóságban mint a reklámokban, tehát várható volt ez a válasz.

Köszönöm, hogy írtál.

2011. júl. 25. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem felültöltős whirlpool om van és 1 lecsavarható kupakjával teszek bele 1 et és az adagolóba öntöm ha nem teszek hozzá öblítőt lehet érezni de szerintem mindenképp kell öblítő én legalább is használok
2011. júl. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!