Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elhiszitek nekem amit en se...

Elhiszitek nekem amit en se hittem volna soha? A legjobb ablaktisztito a pronto fa butorapolo hab!

Figyelt kérdés
veletlenul rafujtam az ajto uvegre es lass csodat ! mikor letoroltem ,maga lett a tokely! ezen felbuzdulva probat tettem az ablakuvegeken ,tukton uvegasztalon es mit ad az eg!! gyors es tokeletes . hulyenek neztem volna ha valaki mondja! erdemes kiprobalnotok!remelem megkonnyitettem a ti munkatokat is!
2011. júl. 25. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
én elhiszem :D de soha nem használnék prontót és semmi más ilyen tisztítószert, mert mérgező a gáza és soha nem tenném ki sem magamat, sem a családomat ilyen veszélynek...egy ismerősöm a sok prontózástól tüdőrákos lett....
2011. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
biztos vagy benne hogy a sok prontozastol lett tudorakos! kicsit furcsa! akkor akar a dezodoroktol is rakosak lehetunk.
2011. júl. 25. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

hát igen, nme is mondtam, h nem :D

abból is lehet olyant választani, ami nem rákkeltő...és igen, az orvosok szerint nagyon nagy valószínűséggel attól

2011. júl. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Még ma ki is próbálom:)))

Köszi az infót!

2011. júl. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
aztan ird meg hogy neked hogy sikerult! en konyhapapirral toroltem ,korkoros mozdulatokkal mint a karate kidben. tudod?
2011. júl. 26. 06:19
 6/12 anonim ***** válasza:
az új lime-os prontóra asszem az van írva, h jó fára, fémre, üvegre, műanyagra. lehet egyszer én is kipróbálom. bár elég nagyok az ablakok, ahhoz kicsit drága a pronto, h oda fújogassam :)
2011. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is elhiszem:)

Én egyszer a w5 lidis mosogatószerrel töröltem olyan tisztára az ablakot, hogy nem egy ember nem látta a keretben az üveget. Az egyik azt hitte, hogy ki van törve, a másik pedig majdnem kiment a csukott erkélyajtón, mert azt hitte, hogy nyitva van.

Olyan ragasztócseppeket hozott le, amit éveken keresztül nem tudtam leszedni.

Áttöröltem az ablakokat a mosogatószerrel, majd fél óra múlva csak le kellett róla mosnom.

2011. júl. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is mosogatószerrel szoktam az ablakot takarítani. Jól behabozom, aztán letörlöm sima ronggyal.
2011. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
08.55-nek! nagyon keves kell belole! en meg mosogato habbal nem probaltam de holnap kiprobalom.
2011. júl. 26. 22:54
 10/12 anonim ***** válasza:

Igazából bármilyen vegyszerrel tökéletesen lehet tisztítani. De a mosogatószer vagy az ecet olcsóbb azért.

Újsággal áttörlöd (az is olcsóbb, mint a papírtörlő), és kész.

2011. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!