Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van tippetek mosogatógép...

Phiona0068 kérdése:

Van tippetek mosogatógép tisztításával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
10 éves, és mostanában foltos marad a benne lévő, tányér pohár, stb:
2011. júl. 29. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Teszel bele sót és öblítőt?

Mosd ki ecetes vízzel.

2011. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először szűrőtisztítás, Aztán boltból spéci mosogatógép tisztítóval üresen 1 program. Aztán próbamosogatás. Ha jó örülünk. Ha nem: mégegy tisztítás, én már ehhez ecetet is adnék a mosószer helyére, hogy ne szívja ki idő előtt a gép a vízzel együtt. (vagy az elején, maikor már van benne víz, akkor hozzáöntöm) Aztán póbamosogatás 2. Ha jó, örülünk. Ha nem : szerelőt hívunk.
2011. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A forgó-karokat is ki szoktam tisztítani.
2011. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet a mosogatógéphez tisztítószer is kapni, évente egyszer érdemes lefuttatni. A lefolyód tiszta? Ha a víz visszafolyik, akkor szokott rendetlenkedni a mosogatógép.
2011. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én két kanál szódabikarbónát szoktam bele rakni és a legmagasabb hőmérsékleten lévő programot beállítom neki.

(Edényt nem rakok bele.)

2011. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, a nagyját már próbáltam, lehet, hogy a lefolyós ötlet a nyerő.
2011. júl. 29. 17:17
 7/7 anonim válasza:
Hogy tudnám megállapítani, hogy a lefolyó jó-e? Úgy értem, miből látszana? Mert nemrég mostam ki a mosogatógépet spéci, erre a célra szolgáló mosogatógéptisztítóval, max. hőfokon, teljes programon. És iszonyat piszkos a szűrője és az a rész, amibe a szűrő kerül. Áll a piszkos víz ebben a részben, azt sem tudom, hogy ez szabályos-e.
2022. szept. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!