Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyibe kerül a dryvitozás...

Mennyibe kerül a dryvitozás négyzetmétere munkadíjjal együtt?

Figyelt kérdés

kertes házban lakom és már csak az én szobám nincsen leszigetelve, kaptam árajánlatot 6cm-es dryvit rendszerre

anyagár: 2960Ft

munkadíj: 2000Ft

4960Ft/m2 szerintetek sok érte?


2011. aug. 23. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:

te is fel tudod kenni nem nagy dolog.


a hungarocelt dűbellel felteszed lekened azzal a trutyival majd megy a háló megint trutyi majd ha megszárad nemes vakolat..


ezért én nem adnék ki annyi pénzt munkadíjként

2011. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nő létemre megcsináltam a párommal.Hungarocell dűbellel , aztán vékonyan csemperagasztó rá a háló, és szintén ragasztóval rögzíted rá.Glettvassal egyszerűen megcsinálható.Ezért ne adj ki ennyi pénzt.

http://www.youtube.com/watch?v=rw9xIUmExU4

2011. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dandie válasza:
Ez olcsó ár. Az anyag valóban kb 3000 Ft, a munkadíj inkább 2500-3000 Ft/m2. És ehhez jönnek hozzá az esetlegesen kapcsolódó dolgok, mint például a tető bizonyos részeinek módosítása. Ha nem elengedhetetlenül szükséges a 6cm-es dryvit, inkább rakass 10 cm-eset.
2012. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!