Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen felmosószerrel érdemes...

Milyen felmosószerrel érdemes felmosni, ami fertőtlenít, nem hagy nyomot, jó kőre és hajópadlóra is és nem lesz matt utána?

Figyelt kérdés
Remélem van ilyen és nem nagy kérés :)
2011. aug. 4. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:

én nemrég kezdtem el mosószódást használni mosáshoz, aztán egyszer felmostam vele, és nagyon tiszta lett a padló, a járólap csikorog a talpam alatt :D

én a hajópadlót is azzal mosom

nem tudom, h fertőtlenít-e, nálunk nincs baba meg állat sem, és a vegyszerszagot meg amúgy sem szeretem.

anyum max-sant használ néha, az is jó, csak nekem túl vegyszeres szaga van :D

2011. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem a vegyszer szagot, de muszáj használni, mert kutya van a lakásban.
2011. aug. 4. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

A mosószóda tökéletes, én már mosogatni is azzal szoktam, évek óta nem veszek vegyszert a háztartásomba. Én pár csepp teafaolajat is teszek a vízbe, mert az kellemes (de nem erős) illatot hagy, és fertőtlenít is.


A másik megoldás az ecet: ez egyben tisztít, vízkőtelenít, fertőtlenít. Nem marad büdös utána.


Én évek óta 1 flakon ecettel takarítom ki a kétszintes családi házunkat. Imádom. :)

2011. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
16%
Domestos,én mindent azzal tisztítok.
2011. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

az ecettől nem lesz büdös??


hogy hogy? nem érződik az ecet savanyú szaga?

2011. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Flóraszept.
2011. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

A felmosóvízben érezni fogod az ecetet, persze, de a ház nem lesz ecetszagú.


Jobbat mondok: mosásnál ecetet használok ÖBLÍTŐ helyett. Nem lesznek büdösek a ruháim. Frissek, szépek annál inkább.


2. voltam

2011. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ecettel mosok fel én is, 5l vízhez egy keveset öntök csak, nem tömény ecetszag van, és hamar elillan.
2011. aug. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én is mindent ecettel takarítok és azzal is öblítek, és soha nincs ecetszag a lakásban, a ruhákon meg legkevésbé sem
2011. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!