Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szönyeget ecettel átkefélni?...

Szönyeget ecettel átkefélni? (Fontos) Hogyan?

Figyelt kérdés
Vízben feloldva kell,milyen arányban???Egyszerüen csak átkefélni és tényleg kijönnek a foltok a szönyegböl???
2011. aug. 5. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

én nem szoktam méregetni, a lavórba löttyintem az ecetet a vízbe és kész :D

én még szőnyegen nem próbáltam, mert moshatóak a szőnyegeim, de felmosni pl azzal szoktam, meg a fürdőt is azzal takarítom.

2011. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ecethez csak nagyon kevés vizet kell önteni. Ha nagyon foltos,akkor azt jobb tiszta ecettel átkefélni.
2011. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi szoktuk használni. A boltban mindig megemlítik, hogy tán csak nem megint ecet kell? :D Tényleg nagyon jól tisztít, és az egyik legjobb fertőtlenítő szer is. Csak ajánlani tudom, bár egy picit saláta szag van utána. :)
2011. aug. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőnyeget és Vanishal szoktam átkefélni,ecet nekem fürdő és mosógép takarításhoz vált be.
2011. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!